Sinem Kobal, siyah beyaz sahil pozuyla büyüledi!

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu evliliklerini kızları Lalin ile taçlandıran Sinem Kobal, Instagram’dan yaptığı paylaşımla dikkatleri üstüne çekti. Güzel oyuncunun siyah-beyaz sahil pozuna beğeni yağdı.
Takip et
Sinem Kobal, siyah beyaz sahil pozuyla büyüledi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 senesinde yaşamını birleştiren güzel oyuncu Sinem Kobal, geçtiğimiz aylarda anne olmuştu. Mutlu evliliklerini çocukla taçlandıran Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti kızlarına Lalin adını vermişlerdi.

Sinem Kobal, siyah beyaz sahil pozuyla büyüledi!

Kızı Lalin’i kucağına aldıktan sonra kısa zamanda eski formuna kavuşan Sinem Kobal yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Oyuncu son olarak siyah-beyaz bir karesini Instagram’dan paylaştı.

Instagram hesabında 5 milyon 800 bin takipçisi bulunan Sinem Kobal yeni paylaşımıyla dikkatleri üstüne çekti. 33 yaşındaki güzel oyuncunun yeni pozu, sosyal medyada beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Sinem Kobal, kısa zamanda verdiği doğum kiloları ile dikkat çekerken, sosyal medya paylaşımlarıyla da alaka odağı olmaya devam ediyor. Kızı Lalin’i kucağına aldıktan sonra emzirme eğitimleri de alan oyuncu, fazla kilolarından kurtulmak için de online spor derslere başladı.

Pandemi dönemi sebebiyle evden dışarı çıkmayan Kobal, spor hocası ile internet üstünden ders yapıyor. Antremanlarını evinde yapan meşhur oyuncu, öte yandan beslenmesine de dikkat ediyor. Kızını emziren oyuncu, bir uzman tarafından verilen özel diyeti uyguluyor.

Eşi Sinem Kobal’la son birkaç yazını geçirdiği denize nazır villayı tekrardan kiralamak isteyen Kenan İmirzalıoğlu, evin sezonluk kira bedelinin 700 bin TL olduğunu işitince şaşkınlık yaşadı.

Henüz villayı bu bedelden kiralayıp kiralamamakta kararsız olan yakışıklı oyuncu, farklı alternatiflere de bakıyor. Minik kızlarını da düşünen ve Lalin için konforlu bir alan tercih eden Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal’ın bu yaz rotalarını daha fazla hastane tercihi olmasından dolayı Bodrum’a çevirmeyi planladığı da belirtilmişti.

Geçtiğimiz yazı hamile geçiren Sinem Kobal’ın önümüzdeki tatil dönemindeki önceliği Lalin’in rahat ve güvende olacağı bir tatil geçirmek. Çift, pandemi sebebiyle de sezonu erken açmayı planlıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.