Sinem Kobal, sarı saçlarını siyaha boyattı!

Uzun süredir ekranlarda olmayan ve şimdilerde yalnızca kızı ile zaman geçiren oyuncu Sinem Kobal, birçok ünlünün aksine yaz aylarında saç rengini açtırmayarak seneler sonra koyu renge boyattı. Kobal’ın yeni imajı ise Instagram hesabından yayınladığı bir fotoğrafla gün yüzüne çıktı.
Takip et
Sinem Kobal, sarı saçlarını siyaha boyattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan ve geçtiğimiz aylarda ilk defa anne olan Sinem Kobal, imaj değiştirdi. Uzun senelerdir saçlarını sarı renkte kullanan Kobal, yeni saçlarıyla kamera karşısına geçti.

TAKİPÇİLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Radikal bir kararla senelerdir sarı olarak kullandığı saçlarını siyaha boyatan oyuncunun paylaşımı, kısa zaman içinde Instagram‘da gündem oldu. Kobal’ın takipçilerinin yarısı yeni imajını çok beğenirken yarısı da eski saçlarının daha güzel olduğunu ve o imajına geri dönmesi gerektiğini belirtti.

İşte Sinem Kobal’ın yeni imajı:

Sinem Kobal, sarı saçlarını siyaha boyattı!Sinem Kobal, sarı saçlarını siyaha boyattı!Sinem Kobal, sarı saçlarını siyaha boyattı!Sinem Kobal, sarı saçlarını siyaha boyattı!Sinem Kobal, sarı saçlarını siyaha boyattı!Sinem Kobal, sarı saçlarını siyaha boyattı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.