Sinan Özen, yoğun bakımdaki bebeği Neva için dua istedi

Ünlü şarkıcı Sinan Özen, kısa bir süre evvel dünyaya gelen ikiz bebeklerinden kızı Neva için takipçilerinden dua istedi.

Fantezi müziğinin sevilen adlarından Sinan Özen (57) ile 4 sene önce evlendiği Burcu Kartal’ın ikiz bebekleri oldu. Bir kız bir erkek bebeği olan 57 yaşındaki Sinan Özen’in eşi Burcu Kartal, doğumu şubat ayı sonunda yaptı. Oğluna Sanberk kızına da Neva adını veren çift, kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu öğrenince çok üzüldü.

“KIZIM İÇİN DUALARINIZI ESİRGEMEMENİZİ İSTİYORUM”

Sinan Özen sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla kızının sağlık vaziyeti ile ilgili bilgi verdi ve dua istedi. Kızı Neva’nın 5. kez ameliyat olduğunu ve halen yoğum bakımda bulunduğunu belirten Sinan Özen, “İki evladımız oldu. Bir kız bir oğlumuz Neva ve Sanberk adlarında. Ne yazık ki kızımız mühim bir süreçten geçiyor ve yoğun bakımda. 5. ameliyatı oldu. Bu süreç bizi baya üzdü. Bundan dolayı kızımızın süreci bitmeden bilgi vermek istemedim. Fakat duyulunca açıklamayı yapmak istedim. Sizlerin dualarını esirgememenizi istiyorum. Allah hastanede olan, evlatlarını bekleyen bütün ailelere sabırlar versin, şifa versin diliyorum. İnşallah bu süreç geçtikten sonra güzel haberi sizinle paylaşacağım” ifadelerini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı