Sinan Akçıl’dan Jet Yanıt: Geyiğe Dönmesin!

Sinan Akçıl'ın yaptığı açıklama sonrası, dizi yapımcılarına seslendiği ve Burcu Kıratlı'nın oynayacağı dizilerin müziklerini ücretsiz yapacağı gündeme gelirken, Akçıl bu konuya açıklık getirdi.

Polat Yağcı’nın doğum günü partisine katılan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı burada muhabirlerin sorularını yanıtladı. Daha sonra Sinan Akçıl espri olarak, “Burcu’ya dizi teklifi gelirse ben de o dizinin müziğini ücretsiz yaparım buradan yapımcılara duyurulur. Sevgilimi dizilerde oynatın, kazançlı çıkın.” ifadesini kullanınca bu durum, ‘Sinan Akçıl yapımcılara seslendi.’ olarak değerlendirildi. Sinan Akçıl’dan Jet Yanıt: Geyiğe Dönmesin!

Konu ile ilgili olarak instagram adresinden açıklamada bulunan Akçıl bu sözleri, Burcu Kıratlı’nın yanında olduğu için söylediğini belirtti ve “Türkiye’nin ‘en önemli’ baş kadın oyuncularından ve üstelik kolay kolay dizi kabul etmeyen çok güzel bir ‘raiting canavarı’ için ben yapımcılara seslenmişim, ‘Müzik yaparım o oynasın yeter ki! diye. O bir jest açıklamasıydı. Geyiğe dönmesin. Birçok yapım arasından kendi kararını verince ben yanındayım demektir. Bu kadar basit.” ifadelerini kullandı.

Sinan Akçıl’dan Jet Yanıt: Geyiğe Dönmesin!

Sinan Akçıl’dan Jet Yanıt: Geyiğe Dönmesin!

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı