Sinan Akçıl’dan Ferhat Göçer Açıklaması

Geçtiğimiz günlerde eşi Burcu Kıratlı’dan ayrılan Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile olan evliliği ve Ferhat Göçer polemiği hakkında ilk kez konuştu.

Ünlü şarkıcı, söz yazarı ve besteci Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ayrılığı sonrası ilk kez konuştu. Bir televizyon programına canlı yayında telefonla bağlanan Sinan Akçıl, ayrılıklarıyla alakalı konuştu. Burcu Kıratlı ile aralarında yaşanan özel hisleri konuşmak istemediğini ve kendisine hala çok saygı duyduğunu belirten Akçıl, Ferhat Göçer’in, katıldıkları bir etkinlikte eski sevgilisi Hadise’den bahsetmesi üzerine Burcu Kıratlı’nın etkinliği terk etmesine de değindi.

SİNAN AKÇIL ”FERHAT GÖÇER BİR DENSİZ”

Ferhat Göçer’in kendisinden, şarkının hikayesini anlatmak için izin alan fakat eski sevgilisi Hadise’den de bahseden Ferhat Göçer’e kızgınlığı hala devam ediyor. Şarkılarını söylemesini yasaklayan Sinan Akçıl, Ferhat Göçer için ”Özür dilemedi, şarkımı söylerse Mehmetçik Vakfı’na bağış yapacak.”açıklamasını yaptı.

Burcu Kıratlı ile ”İnat” yüzünden mi ayrıldıkları sorusuna ise cevap vermek istemeyen Akçıl, özel hayatımızı konuşmayı doğru bulmuyorum, ona hala saygı duyuyorum dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı