Sinan Akçıl ile Ferhat Göçer Arasında Beste Krizi Gerilimi

Geçtiğimiz günlerde Can Tanrıyar’ın oğlunun düğününde sahneye çıkan Ferhat Göçer, Sinan Akçıl’ın eski sevgililerinden bahsedince ortalık karışmıştı. Araları bozulan iki sanatçının arasında da şimdi beste krizi yaşanıyor.

Ferhat Göçer’in geçtiğimiz günlerde sahne aldığı bir düğünde Sinan Akçıl’ın eski sevgililerinden bahsetmesinin üzerine Akçıl’ın eşi sinirlenip masayı terk etmişti. Bunun üzerine Akçıl, Göçer’e “Densiz” diyerek tepki göstermişti.

Göçer ise Akçıl’ın bu açıklamalarının ardından sanatçıya “Medya Maymunu” yakıştırmasını yapmıştı. Sinan Akçıl bu açıklamanın ardından yeni bir karar aldığını duyurarak Göçer’in kariyerine katkı sağladığını iddia ettiği  besteleri okuması için şart koştu.

GÖÇER CEPHESİNDEN AÇIKLAMA GELMEDİ

Akçıl, yaptığı açıklama ile “Eğer benim bestelediğim şarkıları söylemek istiyorsa her konser öncesinde Mehmetçik Vakfı’na 2 bşn 500 lira bağış yapacak. Bu karar için mahkemeye başvurup durumu yasallaştıracağız.” ifadelerini kullandı.

Sinan Akçıl ile Ferhat Göçer Arasında Beste Krizi Gerilimi

Göçer’in söylemesinin yasaklı olduğu şarkılar ise “Biri Bana Gelsin”, “Kızım”, “Bunları Boşver”, “Vefası Eksik Yarim”, “Dön Gel Yeter”, “Kalp Kalbe Karşı Derler”.  Göçer’in bu kararın ardından Akçıl’a nasıl bir cevap vereceği merak konusu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı