Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’dan Barışma Sinyalleri

Geçen yıl Aralık ayında evlenen ve bu yıl 6 Eylül'de boşanan Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı çiftinin eş zamanlı paylaşımları "Barıştılar" iddialarını güçlendirdi.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında yurt dışında evlenen Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 6 Eylül tarihinde tek celsede boşanmışlardı. Güdeme bomba gibi düşen bu boşanma sonrasında birçok dedikodu ortaya atılmış ve çift bu dedikodulara cevap vermemişti. Birkaç gün önce canlı yayına bağlanan Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’ya hala saygı duyduğunu söylerken, aynı şekilde bir başka yayına bağlanan Burcu Kıratlı’da hala Sinan Akçıl’ı sevdiğini söylemişti.


SİNAN AKÇIL İLE BURCU KIRATLI BİLEREK Mİ AYRILDI?

6 Eylül tarihinde boşanan ve yollarını ayıran Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı çiftinin sosyal medyada yaptığı eş zamanlı paylaşım, takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Burcu Kıratlı’nın hediye gelen çiçeklerle yaptığı paylaşım ve Sinan Akçıl’ın “24.09.2019 milad” notuyla yaptığı paylaşım, ikilinin yeniden barıştığı iddialarını güçlendirdi.

Tüm bunlar olurken akıllara, Demet Akalın – Okan Kurt ayrılığı hakkında yapılan dedikodular geldi. Akçıl ve Kıratlı’nın bazı takipçileri ayrılığın bilerek yapıldığını iddia ettiler. İddialar her ne kadar dile getirilsede ortada somut bir durum yok.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı