Sinan Akçıl İle Burcu Kıratlı Etek Boyu Yüzünden Kavga Etti!

Tekrar barışarak yeniden evlilik hazırlıkları içinde olan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı arkadaşlarının düğününde etek boyu yüzünden kavga etti.

Büyük bir aşk ile ilişkilerine başlayıp evlenen ve boşandıktan yaklaşık 20 gün sonra barışan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, tekrar nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Ünlü çift, geçtiğimiz gün kavga ederek yine gündeme oturdu. Kavganın sebebi ise Burcu Kıratlı’nın giydiği etekmiş.

SİNAN AKÇIL KISKANÇLIK KRİZİ GEÇİRDİ

Sinan Akçıl İle Burcu Kıratlı Etek Boyu Yüzünden Kavga Etti!

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, geçtiğimiz gün birlikte Ferruh Taşdemir’in düğününe katıldı. Boşandıktan 20 gün sonra  barışan ve ikinci kez evlenmek için hazırlıklar yapan çift, düğünde kavga etti.

Kavga etmeye başlayan ünlü çift, düğün hazırlığıyla meşgul olan otelin mutfak bölümüne girdiler.

Tüm şiddetiyle otel çalışanlarının önünde kavga eden çift uzun süre tartıştı. Burcu Kıratlı Sinan Akçıl’a vurdu. Kavgayı zar zor bitiren ünlü çift, mutfak çalışanlarının yardımıyla arka kapıdan çıkarak oteli terk etti.

Sinan Akçıl daha sonra Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına  yaptığı açıklamada tartışma sebebinin Burcu Kıratlı’nın eteği olduğunu söyledi ve kıskançlığım ortaya çıkmış oldu dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı