Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı Çiftinin Boşanma Sebebi

Geçtiğimiz günlerde tek celsede boşanan Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı çiftinin boşanma nedeni belli oldu. Çiftin ayrılmasının temel sebebinin inatçılık olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde tek celsede boşanan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın neden ayrıldıkları ortaya çıktı. Kıskançlık yüzünden ayrıldıkları iddia edilen çiftin, bir süredir bu konu yüzünden problem yaşadıkları ve en son katıldıkları Ferhat Göçer konserinde, Göçer’in, Sinan Akçıl’ın eski sevgililerinden bahsetmesi üzerine Burcu Kıratlı’nın konseri terk etmesiyle ayrılık kararının alındığı ortaya çıktı.


KISKANÇLIK DEĞİL, İNATÇILIK

Ailelerin araya girmeye çalıştıkları fakat başarılı olamadıkları da iddia edilirken bir canlı yayın programına bağlanan Kıratlı, kıskançlık yüzünden değil, inatlaştıkları için ayrıldıklarını söyledi.  Sinan Akçıl’ı hala sevdiğini söyleyen Kıratlı, aralarında kıskançlık olmadığını sadece inatlaşmalar yaşadıkları için ayrıldıklarını söyledi.

Sinan Akçıl’la yollarını ayıran Burcu Krıratlı’nın, boşanmadan birkaç gün sonra resim yaparken çekilmiş bir fotoğrafını Instagram’da paylaşması, Sinan Akçıl’a bir gönderme olarak algılandı. Sevenleri tarafından ”Kaybettiğin kadına bir dön bak”lık bir fotoğraf olarak yorumlanan paylaşım çok sayıda beğeni alırken Kıratlı, resim çizmeye yeni başlamadığını ve yıllardır tasarımcı olduğu için resim çizdiğini söyledi.

Burcu Kıratlı


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı