Sinan Akçıl Boşanıyor

4 Eylül 2019, 10:54 tarihinde eklendi

Geçtiğimiz yılın son günü olan 31 Aralık 2018'de evlenen Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı çifti, uzun süredir var olan ayrılık dedikodularının doğru çıktığını reddetmemiş fakat sessizliklerini de korumuştu. Fakat çiftin 6 Eylül'de boşanacağı haberini yakın çevresiyle paylaşması sonucu, dedikoduların doğru olduğu anlaşıldı.

Sinan Akçıl Boşanıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz yıl 31 Aralık 2018 tarihinde evlenen Sinan Akçıl- Burcu Kıratlı çifti, 6 Eylül’de boşanma kararı aldı. Kararın arkasında ne olduğu henüz bilinmezken çiftin uzun süredir ayrı yaşadığı ve her ikisinin de sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıktıkları biliniyor.

SÜRPRİZ BİR ŞEKİLDE EVLENMİŞLERDİ

Ünlü söz yazarı, besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl, magazin dünyasında çapkınlığıyla tanınıyor. Burcu Kıratlı’yla dünya evine giren, Akçıl’ın evlenmesi büyük şaşkınlık yaratmıştı. Hollanda’da evlenen çiftin nikahını Türkiye’nin Amsterdam Başkonsolosu kıymıştı.

BOŞANMA TARİHİ 6 EYLÜL

Sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkan çiftin ayrılacağı dedikoduları iyice dillendirilmeye başlamıştı. Magazin dünyasının da yakından takip ettiği çift son dönemlerde beraber görüntülenememişti. Ayrılık kararının arkasında henüz neyin yattığı bilinmezken başarılı sanatçının Burcu Kıratlı’dan 6 Eylül günü boşanacağı ve davayı açtığı öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.