Simon Kjaer, Fener’in Verdiği Parayı Az Buldu

Fenerbahçe'nin transfer etmek için büyük uğraş verdiği Simon Kjaer, yıllık 2,5 milyon Euroluk teklifi elinin tersiyle itti.

Hazırlık maçlarında savunma hattında büyük sıkıntı yaşayan Fenerbahçe, bu bölgeye transfere ağırlık verdi. Listesinde birçok isim bulunan sarı-lacivertlilerin öncelikli hedefi Simon Kjaer…


HEM KJAER, HEM KULÜBÜ DİRETİYOR

Bu transferi neticelendirmek için hem oyuncuyla hem de kulübüyle sıkı bir pazarlığa girişen sarı-lacivertli yöneticiler, Danimarkalı oyuncunun 2,5 milyon Euroluk teklifi kabul etmemesi ile büyük hayal kırıklığı yaşadı. Yıllık 3,5 milyon Euro isteyen Kjaer’in yanı sıra kulübü Sevilla’nın da “Bonservisiyle alın” dayatması transferi büyük bir çıkmaza soktu. Kjaer transferini beklemeye alan Fenerbahçe’de alternatif isimler üzerinde duruluyor.

ZANKA NEDEN İMZA ATMADI?

Öte yandan önceki gün sabaha karşı İstanbul’a ayak basan Zanka konusundaki sessizliğin sebebinin, kulübün İngiliz ekibi Huddersfield’dan “İmza yetkisi verilmiştir” belgesi beklemesi olduğu öğrenildi. Yetki gelir gelmez Zanka kendini Fenerbahçeli yapacak imzayı atacak.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı