Simge Sağın’dan Kylie Tarzı

Kendine has tarzı ve sesiyle büyük çıkış yaşayan Simge Sağın, yeni çıkaracağı şarkısı için tarzını değiştirdi. Kısacık kestirdiği saçlarını sarıya boyatan Sağın, yeni tarzıyla dünyaca ünlü şarkıcı Kylie Minogue’a benzetildi.

‘Öpücem’ isimli şarkısıyla büyük çıkış yakalayan ünlü şarkıcı Simge Sağın yeni tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son günlerce Ozan Doğulu ile birlikte çıkardıkları ‘Ne Zamandır’ şarkısıyla gündem olan Sağın, uzun kahverengi saçlarını kestirerek sarıya boyattı. Kimsenin alışkın olmadığı bu tarzıyla geçtiğimiz günlerde seyircisiyle buluşan Simge’nin yeni imajı büyük beğeni kazandı.

SAĞIN’IN YENİ TARZINA HAYRANLARINDAN TAM NOT

Sarı saçlarıyla büyük beğeni toplayan başarılı şarkıcı Sağın, yeni tarzıyla ilk kez Seçkin Süngüç’ün objektifine poz verdi. Yeni saçlarıyla Süngüç’e verdiği pozları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Sağın, hayranlarından tam not aldı.

Sesi ve kendine özgü tarzıyla kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Simge Sağın, geçtiğimiz günlerde 4 saat sahne aldığı mekanda kendi rekorunu kırmıştı. Güzel şarkıcı Sağın aynı zamanda sahne aldığı mekanda, Temmuz ayının en yoğun katılımla gerçekleştirilen konserinin de sahibi oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı