Simge Sağın, yıllar sonra uzaktan eğitim ile İTÜ’den mezun oldu!

Meşhur şarkıcı Simge Sağın, uzun seneler ara verdiği İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü’nden mezun oldu. İTÜ’nün mezuniyet törenine katılan Simge Sağın, öğrenci arkadaşlarını verdiği konserle coşturdu. 18 sene sonra mezun olduğunu ifade eden güzel şarkıcı o dakikaları Instagram hesabından paylaştı.
Takip et
Simge Sağın, yıllar sonra uzaktan eğitim ile İTÜ’den mezun oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur şarkıcı Simge Sağın, geçen sene İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü’ne kaldığı yerden devam etme kararı almıştı. Kalan iki dersini verdikten sonra mezun olan Simge uzaktan eğitimini tamamlamış oldu. 40 yaşındaki şarkıcı, 15 sene uzattığı okulundan mezun olmanın sevincini yaşadı.

Meşhur şarkıcı, geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen kep atma törenine katıldı.

Törenden paylaşım yapmayı da ihmal etmeyen Sağın, kep töreni sonrası bir konser vererek öğrenci arkadaşlarına unutulmaz dakikalar yaşattı.

Meşhur şarkıcıya takipçilerinden tebrik mesajları yağdı.

Simge Sağın, yıllar sonra uzaktan eğitim ile İTÜ’den mezun oldu!

“GENÇ KIZLAR SİZE ÇOK ÖNEMLİ BİR MESAJIM OLACAK”

Simge Sağın mezuniyet töreninde çekilen bir fotoğrafını da paylaştı. Meşhur şarkıcı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bu fotoğraf benim için çok değerli. Özellikle genç kızlar size çok mühim bir mesajım var! Okuyun, çalışın, kendi ayaklarınız üstünde durmayı öğrenin! O zaman kimseye boyun eğmek mecburiyetinde kalmazsınız. Ben okuldan ayrılalı 15 sene olmuş. Yarım kalan , tamamlanması pandemide gercekleşen cok değerli bir meseleydi. Ama burda en büyük teşekkür Emel Şenocak hocama ve tabii ki bütün hocalarıma, arkadaşlarıma. Ve tabii ki Türkiye’nin en mühim üniversitelerinden biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi’ne. Ne teşekkür etsem az. Beni ne kadar güzel ağırladınız.

Sizi çok seviyorum. Hepinize harika bir gelecek ve yaşam diliyorum.” i

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.