Simge Rakiplerine Fark Attı

8 Ağustos 2019, 10:11 tarihinde eklendi
Pop müziğinin başarılı isimlerinden Simge, yoğun konser takvimiyle yaz başından beri aralıksız sahne aldığı mekanları her hafta hıncahınç doldurmayı başarıyor.
Simge Rakiplerine Fark Attı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni saçları ve tarzıyla dikkat çeken başarılı sanatçı Simge, yükselişine devam ediyor. Haftalardır şehir şehir gezerek konserlerine devam eden güzel şarkıcı, yaz başından bu yana çıktığı her mekanı hıncahınç doldurmayı başarıyor. Sahne aldığı mekanların rezervasyonları günler öncesinden tükenen Simge, her Pazar Yalıkavak’ta aynı mekanda sevenleri ile buluşuyor.

TATİLCİLERDEN YOĞUN İLGİ

Tatilcilerin yoğun ilgi gösterdiği güzel şarkıcı, dinleyenlere müzik ziyafeti sunuyor. Simge tüm yazı konserlerle geçiren Simge, konser takvimi yoğunluğuyla tüm rakiplerine şimdiden büyük fark attı. Haftalardır süren bu yoğunluktan oldukça memnun olduğunu her fırsatta dile getiren genç şarkıcı, bugünler için çok dua ettiğini belirterek, şükrettiğini dile getiriyor.

Simge Rakiplerine Fark Attı

Tüm yazı rakiplerine fark atarak yoğun konser takvimi ile geçiren Simge gördüğü ilgiden çok mutlu olduğunu her fırsatta söylüyor. Yıllar önce bu günlerin hayalini kurduğunu, konserler için ömrü yollarda geçsin diye dua ettiğini söyleyen Simge bugünlere şükrettiğini söylüyor…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.