Şimdide Gülşah Saraçoğlu kürk giyerek boy gösterdi!

Günlerdir Bülent Ersoy’un 55 tilkinin kürkünün kullanıldığı paltoyu satın aldığı iddiasına tepki yağarken modacı Gülşah Saraçoğlu da TV8’deki programına gerçek kürk giyerek çıktı.
Takip et
Şimdide Gülşah Saraçoğlu kürk giyerek boy gösterdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Daha önce de defalarca defa kürk giydiği için tepki çeken Bülent Ersoy‘un bu sefer de 55 tilkinin kürkünün kullanıldığı 450 bin TL değerindeki paltoyu satın aldığı öne sürüldü. Kısa sürede tepkilerin odağı haline gelen Ersoy, kürk satın aldığı yönündeki iddiaları yalanlamıştı.

YAYINA GERÇEK KÜRKLE ÇIKTI

Bülent Ersoy’un yalanlamasına karşın günlerdir tepki gösterilen konuya Gülşah Saraçoğlu da dahil oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programında jürilik yapan Saraçoğlu, önceki günkü yayına gerçek kürk giyerek çıktı.

Şimdide Gülşah Saraçoğlu kürk giyerek boy gösterdi!

“DOLABIMDA 8 DEĞERLİ PARÇA VAR”

Meşhur modacı daha önce kürkleriyle alakalı yaptığı açıklamada “Gardırobumda 8 kıymetli parça var. Servet değerindeler. Ne yapayım, gerçek kürk seviyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Şimdide Gülşah Saraçoğlu kürk giyerek boy gösterdi!

“ÜŞÜDÜĞÜM İÇİN GERÇEK KÜRK GİYİYORUM”

2019 senesinde sosyal medya hesabından kürklü fotoğraflarını paylaşan Gülşah Saraçoğlu’na meşhur isimlerde tepki yağmıştı. Eleştirilerin odağı olan meşhur modacı da kendisini “Ben kesinlikle sahte kürk giymem. Üşüyorum, giyiyorum. Bu kadar! Öte Yandan dünyada tek kürk giyen ben miyim? Beni günah keçisi ilan edeceklerine dönüp kendilerine baksınlar” diye savunmuştu.

BÜLENT ERSOY TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Bülent Ersoy, 55 tilkinin kürkünden yapılan paltoyu satın aldığı yönündeki iddiayı “O üzerimdeki kürk, seneler önce alınmıştı. Adeta yeni sipariş vermiş almışım gibi bir algı yaratılmaya çalışılıyor. Öte Yandan her yıl kış aylarında bu tarz haberlerle taciz edilmekten de son derece rahatsızım. Türkiye’de ve dünyada gelmiş geçmiş senelere baktığımız vakit nice hayvanseverlerin dahi kürk giydikleri görüntüleriyle ortadadır. 55 tilki yalanını kim çıkarmış neresinden uydurmuş şaşkınlık içindeyim. Bu arada işin özüne inersek esasında bunun 1 tilkisi de bir, 55 tilkisi de” diye yalanlamıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.