Şimal kanseri yendi! Haberi gözyaşlarıyla peruğunu çıkarıp verdi…

Geçtiğimiz haftalarda meme kanserine yakalandığını açıklayan şarkıcı Şimal’dan güzel haber geldi. Şimal, gözyaşları içinde kanseri yendiğini belirtti.
Takip et
Şimal kanseri yendi! Haberi gözyaşlarıyla peruğunu çıkarıp verdi…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir süredir meme kanseri ile mücadele eden şarkıcı Şimal, sosyal medya hesabından kanser olduğunu duyurmuş ve kemoterapiye başladığını belirtmişti. Sevenlerinin desteğiyle zor günleri atlatan Şimal kanseri yendi. Sosyal medya hesabından güzel haberi duyuran meşhur şarkıcı gözyaşları içinde kanseri yendiğini belirtti. Kafasındaki peruğu çıkartıp “artık kurtuldum” şeklinde konuştu.

Şimal kanseri yendi! Haberi gözyaşlarıyla peruğunu çıkarıp verdi…

Şimal yaptığı açıklamada, ‘O kadar mutluyum ki test sonuçlarım geldi. Hiç kitlem kalmamış o kadar mutluyum ki… Sanırım kurtuldum. Dua eden herkese teşekkür ederim. Bugün benim doğum günüm, çok mutluyum. Esnada ameliyatım var. İlaçlardan sonra ameliyat tarihim tespit edilecek’ ifadelerini kullandı.

Şimal kanseri yendi! Haberi gözyaşlarıyla peruğunu çıkarıp verdi…

Genç şarkıcı kötü haberi bu şekilde duyurmuştu:

“Sevgili dostlarım… İki senedir elime gelen kitleyi önemsemedim öteledim. Ve o önemsemediğim kitleye meme kanseri teşhisi konuldu. Kendine çok iyi bakan ve bedenini seven biri olarak , söylemek istediğim şu ki bedenimizin verdiği alarmlara duyarlı olmakmış kendini sevmek… Dışımı süslerken içimi unutmuşum! Kendime çok kızgınım esasına bakarsanız . Hem de benim için en mühim şeyi erteledim SAĞLIĞIMI ! Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de ara sıra bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz. Bütün kadınlarımız zamanında tedbir almak ve erken teşhis için önce kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen benim gibi yapmayın! Siz kendinizi ertelemeyin! Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım. Sizlerle bu aşamaların tamamını paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve güzel günlerde şarkılarımızı hep beraber söyleyeceğiz. Dualarınızı eksik etmeyin. Sizleri çok seviyorum “

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.