Sıla’nın Villasına Jandarma Baskını!

Ünlü şarkıcı Sıla önceki akşam villasında verdiği parti ile komşularını rahatsız edince jandarma ekipleri partiye son verdi.
Takip et
 Sıla’nın Villasına Jandarma Baskını!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ahmet Kural ile yaşadığı dayak skandalının ardından şarkıcı Sıla, ünlü şef Hazer Amani ile bir arabada uyurken görüntülenmişti. İki ünlü aralarında çıkan aşk dedikodularını yalanlamışlardı. Evli olan Amani, eşinden ayrıldıktan sonra Sıla’dan bir açıklama geldi.

Ünlü Şef ile olan aşkını ‘Çok güzel şeyler oluyor.’ diyerek duyuran sanatçı magazin gündemine oturdu. Bu açıklamanın ardından şef Amani, Sıla’nın villasına yerleşti. Amani’nin villaya yerleşmesinin ardından genç şarkıcı villasında bir parti düzenledi.

JANDARMAYA PARTİYE SON VERDİ

Düzenlenen parti ile yükselen müzik sesleri ve yüksek sesli konuşmalar hem komşuları hem de çevredeki vatandaşları rahatsız etti. Sesten rahtsız olan komşular jandarmaya haber verince ekipler partiyi durdurmak için gece yarısında villaya geldi. Jandarmanın gelmesi ile biten partinin ardından ekipler Sıla ve Amani olmak üzere partide bulunan herkesin ifadesini aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.