Sıla’nın Hareketine Tepki Gösteren Hayranları, Konser Alanını Terk Etti

Bodrum Antik Tiyatro'da yaz konserleri kapsamında sahneye çıkan şarkıcı Sıla'nın şarkılarını oturarak söylemesi hayranlarını kızdırdı. Konsere gelenlerden bazıları, tepki olarak alanı terk etti.
Takip et
Sıla’nın Hareketine Tepki Gösteren Hayranları, Konser Alanını Terk Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemlerde çalkantılı aşk hayatıyla gündeme gelen şarkıcı Sıla, Sıla, Bodrum Antik Tiyatro’da sevenleriyle buluştu. Neşeli başlayan gecede, ünlü şarkıcının şarkılarını oturarak söylemesi büyük krize neden oldu. Konserin ilerleyen dakikalarında seyircilerin bir kısmı konseri terk etti.

“10 KASIM’DAN BERİ POSTU SERDİM”

Konserde yaptığı açıklamada arınmak ve iyileşmek için Bodrum’a geldiğini ifade eden Sıla, “O kadar uzun zaman oldu ki sahneye çıkmayalı. 10 Kasım’dan beri geldim Bodrum’a postu serdim. O zamandan bu yana ne sahne ne bir şey, arınmak ve iyileşmek amaçlı geldim çok da iyi oldu” şeklinde konuştu.

“ÖYLE ÖZLEMİŞİM Kİ SAHNELERİ”

Açıklamasının devamında çok heyecanlı olduğunu dile getiren Sıla, şöyle devam etti: “Öyle özlemişim ki sahneleri konuşamayacak kadar bir özlem olmuş sizlere. İnsan sanıyor ki bütün bildiklerini unutuyor. Diyorum ki bizim çocuklara biz ne yapıyorduk sahnede. Onlar da ne yapacağız çıkacağız topumuzu oynayacağız diyorlar. İyi bir konser olmasını diliyorum. Heyecanım 2’nci şarkıda dinecek gibi.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.