adplus-dvertising

Sıla’dan Yeni Şarkı

20 Eylül 2019, 14:23 tarihinde eklendi
Sıla hayranlarının beklediği şarkıyı paylaştı. Başarılı sanatçı sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile yeni şarkısını duyurdu.
Takip et
Sıla’dan Yeni Şarkı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sıla Gençoğlu, Twitter ve Instagram hesaplarından yaptığı paylaşım ile yeni şarkısı olan ‘Haytalar Dükkanı’nın teaserını takipçilerine sundu. Twitter hesabından “Bizim için geçmiş, sizin için gelecek. Haytalar Dükkanı çok yakında YouTube’da!” ifadesini kullanarak paylaşım yapan Sıla, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda ise 30 dakikada 58.000 beğeni aldı.

Sıla’dan Yeni Şarkı

Duygusal bir mesaj ile yayınladığı videoda Sıla, “Birbirimizin düşlerine ahbaplık ettiğimiz yollar .Çocukluk, ilk gençlik yılları. “Hadi”ler. Biriktirdiğimiz paraları ortada birleştirip kurduğumuz sofralar, çıktığımız yemekler, taze bağlandığımız aslan sütü, sapla samanı gönüllü ayırmadığımız zamanlar. Gönül açıklarını sarılarak kapadığımız kolların sahibi dostlar. Bugün bakınca,hiç de açık yokmuş oysa. Olağanmış, kabahatsizmiş yara dediğin. Unutmak ne kelime, hep hatırlanılacak fotoğraflar; çünkü biziz onlar. Biz, haytalar… Dükkanı geri açıyoruz. Anahtarı olan davransın neredeyse.” ifadelerini kullanarak duygularını aktardı.

Klibin yönetmenliğini ise daha önce de beraber çalıştıkları Bedran Güzel yapıyor.

Sıla’dan Yeni Şarkı

Sıla’dan Yeni Şarkı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.