Sıla’dan Yeni Şarkı

Sıla hayranlarının beklediği şarkıyı paylaştı. Başarılı sanatçı sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile yeni şarkısını duyurdu.

Sıla Gençoğlu, Twitter ve Instagram hesaplarından yaptığı paylaşım ile yeni şarkısı olan ‘Haytalar Dükkanı’nın teaserını takipçilerine sundu. Twitter hesabından “Bizim için geçmiş, sizin için gelecek. Haytalar Dükkanı çok yakında YouTube’da!” ifadesini kullanarak paylaşım yapan Sıla, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda ise 30 dakikada 58.000 beğeni aldı.


Duygusal bir mesaj ile yayınladığı videoda Sıla, “Birbirimizin düşlerine ahbaplık ettiğimiz yollar .Çocukluk, ilk gençlik yılları. “Hadi”ler. Biriktirdiğimiz paraları ortada birleştirip kurduğumuz sofralar, çıktığımız yemekler, taze bağlandığımız aslan sütü, sapla samanı gönüllü ayırmadığımız zamanlar. Gönül açıklarını sarılarak kapadığımız kolların sahibi dostlar. Bugün bakınca,hiç de açık yokmuş oysa. Olağanmış, kabahatsizmiş yara dediğin. Unutmak ne kelime, hep hatırlanılacak fotoğraflar; çünkü biziz onlar. Biz, haytalar… Dükkanı geri açıyoruz. Anahtarı olan davransın neredeyse.” ifadelerini kullanarak duygularını aktardı.

Klibin yönetmenliğini ise daha önce de beraber çalıştıkları Bedran Güzel yapıyor.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı