Sıla’dan Hazer Amani İtirafı! Aşk İddialarını Kabul Etti!

Ahmet Kural'la yaşadıklarıyla konuşulmaya devam eden Sıla, Şef Hazer Amani ile aralarında çıkan aşk iddialarını kabul ederek, 'Çok güzel şeyler yaşıyorum' açıklamasında bulundu.

Oyuncu Ahmet Kural’la yaşadığı aşkla uzun süre konuşulan Sıla, son olarak şiddet iddiaları ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Kural’la mahkeme süreci devam eden şarkıcı, Master Chef programı ile tanınan Şef Hazer Amani ile bir araçta uyurken samimi bir şekilde görüntülenmişti.


AMANİ AŞK İDDİALARINI YALANLAMIŞTI

Uzun süre ikiliden iddialarla ilgili bir açıklama gelmezken, Amani 5 yıllık evliliğini sonlandırarak iddiaları güçlendirmişti. Son olarak da Ünlü şefin Sıla’nın evine taşındığı iddia edilmiş fakat Amani, “Sıla’nın evine gitmedim beni Bomonti’ye bıraktılar. Eşimle aramızda hiçbir problem yok. Sıla ile eşim arkadaş değiller.” açıklamasında bulunarak söylentileri yalanlamıştı.

”ÇOK GÜZEL ŞEYLER YAŞIYORUM”

Ünlü şef Amani, iddiaları ne kadar inkar etse de, Sıla verdiği bir röportajda aşk yaşadıklarını itiraf etti. Özel hayatına dair merak edilenleri açıklayan Sıla, Hazer Amani ile yaşadığı birlikteliği şöyle açıkladı; ”Çok güzel bir şey yaşıyorum. Keyfim çok yerinde, kendimi hiç bu kadar dinç hissetmiyorum.”. Sıla’dan gelen bu açıklamaların ardından, Ünlü şefin ne söyleyeceği merak ediliyor.

HAZAR AMANİ KİMDİR? NERELİ?

Sıla ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Hazar Amani, TV8 ekranlarında yayınlanan Master Chef programıyla tanındı. 1977 yılında doğumlu olan Hazar Amani’nin babası İranlı annesi ilse Türk’tür.

Amani eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden tamamlamış ancak mutfağa olan merakını keşfedince, Güney Afrika’da Cordon Bleu’ya gitti ve 3 yıl aşçılık eğitimi aldı ve ardından 4 yıl, Cape Wine Academy’de dünya şarapları ve şarap yetiştiriciliği üzerine eğitim aldı.

Bir otelde baş aşçı olarak çalışırken Chilai’nin ortağı ve genel müdürü Yusuf Köksal ile tanışarak, Türkiye’ye geldi. Böylece Chilai Restaurant kariyerine adım attı.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı