Sıla Yeni Tarzıyla Göz Kamaştırdı!

Ahmet Kural ile yaşadığı talihsiz olayların ardından kendini şarkılarına veren Sıla saçlarını uzatıp gözlük taktı. Ünlü sesin yeni tarzı hayranlarından tam not aldı.

Yeni albüm hazırlıklarını tam gaz sürdüren Sıla sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla gündem oldu. Genç şarkıcı uzun süredir kısa tuttuğunu saçlarını beline kadar uzattı ve bir de gözlük takarak yeni tarzını tamamladı.


Sevgilisi Ahmet Kural’dan dayak yediği iddiasıyla dava açan ve Türkiye’nin konuştuğu isim olan Sıla uzun süre magazin dünyasının en çok konuştuğu isim olmuştu. Yaşadığı kötü günleri atlattığı düşünülen ünlü sanatçı kendini işine verdi. Yeni albüm hazırlıklarına başlayan Sıla bununla ilgili fotoğraflar paylaştı. Sıla’nın sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf hemen hayranlarının dikkatini çekti. Çünkü ünlü şarkıcı uzun süredir kısa tuttuğu saçlarını beline kadar uzatmıştı.

HAYRANLARI TAM NOT VERDİ

Saçlarına kaynak yaptırdığı düşünülen Sıla’nın bir de gözlük taktığı görüldü. Bu paylaşımlar anında binlerce beğeni ve yorum aldı. Birçok hayranı Sıla’nın bu yeni tarzını beğendi. Ancak olumsuz yorumlar yaparak kısa saçın Sıla’ya daha çok yakıştığını söyleyenler oldu. 1 ay kadar sonra piyasaya sürmeyi planladığı albümün büyük ses getirmesini bekleyen ünlü şarkıcı artık dayak olayıyla anılmak da istemiyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı