Sıla ile Görüntü Vermek İstemeyen Sevgilisi Hazer Amani İlginç bir Yöntem Buldu

Bodrum konseri sonrası sevgilisi Sıla'yı otoparkta bekleyen ünlü şef Hazer Amani, görüntü vermemek için bindikleri otomobilin önüne minibüs çektirdi.
Sıla ile Görüntü Vermek İstemeyen Sevgilisi Hazer Amani İlginç bir Yöntem Buldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Güzel şarkıcı Sıla ile sevgilisi Hazer Amani görüntülenmemek için akla karayı seçti. Oyuncu sevgilisi Ahmet Kural’dan dayak yediği iddiasıyla dava açan ve geçtiğimiz günlerde ünlü şef Hazer Amani ile yeni bir aşka yelken açan Sıla Bodrum’da konser verdi.

MİNİBÜS ÇEKTİRDİ

Antik Tiyatro’daki konserde hayranlarını coşturan Sıla’nın sevgilisi Amani de konsere geldi ancak izlemek yerine otoparktaki araçta bekledi. Konserini bitiren Sıla kendisini bekleyen sevgilisinin yanına gittiğinde magazin gazetecileri durumu fark etti ve hemen oraya koştu. Ancak Amani, oturduğu otomobilin önüne bir minibüs çektirerek gazetecilerin görüntü almasını engelledi. Birliktelikleri ile ilgili konuşmayan çift görüntü vermekten de çekindi.

PAZAR GÜNÜ DE KONSERİ VAR

Pazar günü Datça’daki Amfi Tiyatro’da bir konser daha everecek olan Sıla’nın Muğla’dan ayrılmayacağı ve konakladıkları lüks otelde Amani ile tatiline devam ettirirken bir yandan da konserlerine devam edeceği öğrenildi. Amani’nin Pazar günkü konsere gidip gitmeyeceği ise merak konusu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.