adplus-dvertising

Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli bir aydır aşk yaşıyor iddiası

2020 yılında şef Hazer Amani ile boşanan ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun bir aydır İlker Kaleli ile aşk yaşadığı iddiaları magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Sıla ise iddialar karşısında suskunluğunu koruyor.
Takip et
Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli bir aydır aşk yaşıyor iddiası
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Özel yaşamında bir türlü aradığı mutluluğu bulamayan Sıla, geçtiğimiz yıl Hazer Amani ile evlenmiş fakat çift, bu senenin başında boşanmıştı. Çalkantılı özel yaşamıyla gündemden düşmeyen Sıla ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

SENENIN AŞK BOMBASI

Posta’da yer verilen habere göre, geçtiğimiz aylar kısa zaman oyuncu Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşayan İlker Kaleli ile Sıla yeni bir aşka yelken açtı. Bir aydır beraber olan çiftin oldukça mutlu olduğu belirtiliyor.

Magazin gündemine bomba gibi düşen ilişki ile ilgili taraflardan henüz bir açıklama gelmedi.

Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli bir aydır aşk yaşıyor iddiasıİlker Kaleli

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Geçen sene ocak ayında nikah masasına oturan şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani çifti 18 Ocak 2021 tarihinde Bodrum’da boşanmıştı. Adliyeye gelen Sıla ve Hazer Amani’nin boşanma davası 15 dakika sürmüştü. Duruşmaya arkadaşıyla gelen Sıla, boşandıklarını açıklarken tek başına gelen Hazer Amani, “Söyleyecek bir şey yok” diye uzaklaşmıştı.

Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli bir aydır aşk yaşıyor iddiasıSıla Gençoğlu ve İlker Kaleli bir aydır aşk yaşıyor iddiasıŞarkıcı Sıla ve Hazer Amani çifti tek celsede boşandı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.