Sıla: Evlilik Nasip Kısmet İşi

Hazer Amani ile aşk yaşayan Sıla son günlerde sık sık evlilik haberleri ile gündeme geldi. Sıla konu ile ilgili soruya, olayı sizden takip ediyoruz dedi.

Her yıl düzenlenen ve sanatın birçok alanında başarılı isimlere ödüller verilen, ‘Altın Objektif Ödül Töreni’ne, ünlü müzisyen Sıla da katıldı. Gecede ödül alan isimlerden biri olan Sıla, ‘Yılın Kadın Yorumcusu’ seçildi. Tören öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sıla, evlilik ile ilgili soruları da cevapladı.


Aldığı ödül ile ilgili olarak konuşan başarılı sanatçı, “Çokça sevgiyle karşılaşmak benim için çok özel ve kıymetli.” dedi ve törende olmanın kendisi için kıymetli olduğunu söyledi. Saçlarını sık sık değiştirdiği yönünde gelen soruya ise, aslında sık olarak saçlarını değiştirmediğini belirtti ve “Siz abartıyorsunuz tatlı tatlı. Sadece iki model yapıyorum son dönemlerde.” dedi.

“SİZDEN TAKİP EDİYORUZ OLAYI”

Gündemden düşmeyen Hazer Amani ile evlilik konusu hakkında da gelen soruya cevap veren Sıla, “Vallahi ben de bilmiyorum ki… Nasip kısmet her şey. Bu tip şeyleri çok fazla konuşmamakta fayda var. Sizden takip ediyoruz olayı. Geçen bir tarih verildi ama o gün Cumhuriyet Balosu’ndaydık biz.” ifadelerini kullandı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı