Sıla, Efe Bahadır’la Yollarını Ayırdı

Şarkıcı Sıla, yıllardır beraber sahne aldığı Efe Bahadır’la yollarını ayırdı. Şarkıcı, Efe Bahadır’ın bir süre özel hayatına odaklanmak istediğini açıkladı.

Şarkıcı Sıla, uzun yıllar boyunca sahneden beraber müzik yaptığı Efe Bahadır’la yollarını ayırdı. Sıla’nın yaptığı açıklamada, Efe Bahadır’ın kişisel sebeplerini öne sürerek bir süre müzik yapmak istemediğini ve özel hayatına odaklanmak istediğini ifade etti.

EFE BAHADIR AYRILIĞI SILA İÇİN BÜYÜK KAYIP

Yıllardır birlikte sahne alan iki isim, gitar ve sesin bütünleştiği en iyi örneklerdendi. Sıla’nın arkasında gitar çalan ve enerjisiyle Sıla’nın performansını da etkileyen Efe Bahadır, Sıla hayranlarının da sevdiği bir isim. Müzik hayatına bir süre ara vermek ve bir odalı bir evde yaşayıp, müzik yapmak istediğini söyleyen Bahadır, fotoğraf çekmek ve gezmek istediğini Sıla’ya söyleyerek sahnelere ara verdi.

Efe Bahadır’ın bu kararı karşısında ona saygı duyan ve anlayışla karşılayan Sıla, onu hem çok iyi anladığını hemde gitmesi nedeniyle çok ağladığını ifade etti. Sıla açıklamasında şu sözlere yer verdi:

Sıla, Efe Bahadır’la Yollarını Ayırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı