Sıla Çin Markasının Reklam Yüzü Oldu! Tam 3 Milyon Lira…

Sıla, Çin’in ünlü markası Oppo’nun Türkiye’deki yüzü oldu. 3 milyon TL aldığı öğrenilen Sıla, reklam ve fotoğraf çekimlerine başladı.

Son zamanlarda adı sürekli  aşk hayatıyla gündeme gelen yıldız şarkıcı Sıla dünyaya açılıyor. Sıla’nın dünyaca ünlü bir telefon markası olan Oppo ile anlaştığı söyleniyor. Oppo Çin’in en meşhur markalarından biri. Sıla ise bu büyük firmanın Türkiye’deki yüzü olacak. Şarkıcı Sıla sesi kadar güzelliğiyle de ön plana çıkıyor. Çinli iş adamlarının reklamda özellikle Sıla’nın oynamasını istedikleri belirtiliyor. Geçtiğimiz ocak ayında ülkemizdeki faaliyetlerine başlayan firmanın, şarkıcıya 3 milyon TL ödediği iddia edildi.

SILA SIR GİBİ SAKLIYORDU

Ünlü şarkıcı Sıla, Çin’in teknoloji devi Oppo’nun Türkiye’deki yüzü oldu. Fotoğraf ve reklam çekimleri süren Sıla, anlaşmayı ailesi dışında sır gibi saklıyordu. Reklam filmi yakınd atüm kanallarda karşımıza çıkacak. Markanın daha önceki reklam yüzü Leonardo Di Caprio olmuştu. Markanın yöneticilerinin, firmanın dünyadaki yüzü olan Leonardo DiCaprio gibi, Sıla’yı da görkemli bir davetle, tanıtacakları konuşuluyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı