Sihirli Annem’in, Exxen yeni bölümleri ile ilgili eski oyunculardan şok açıklama!

Efsane dizi Sihirli Annem’in oyuncuları Acun Ilıcalı ile alakalı yaptıkları açıklamalarla gündeme damga vurdu. Sihirli Annem’in oyuncuları dizinin Exxen'de yayınlanan yeni versiyonuyla ilgili konuştu.
Takip et
Sihirli Annem’in, Exxen yeni bölümleri ile ilgili eski oyunculardan şok açıklama!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Senelere meydan okuyarak izlenirliğini kaybetmeyen Sihirli Annem dizisinin hafızalarda kalıcı bir iz bırakan eski oyuncuları YouTube macrasındaki bir programa davet edildi. Uzun yıllar önce çekimleri gerçekleştirilen uzun soluklu dizi projesi Sihirli Annem’e dair merak edilen tüm sorulara içtenlikle yanıt vererek bilinmeyenlere açıklık getiren eski oyunculardan ses getirecek açıklama geldi.

Katıldıkları program esnasında kendilerine yöneltilen, ”Sihirli Annem’in dijital içerik için çekilmesi planlanan yeni versiyonu hakkında ne düşünüyorlar? Teklif aldılar mı? Gelirse rol almayı düşünüyorlar mı? şeklinde Acun Ilıcalı’nın Exxen’deki dizisi hakkındaki soruyu cevaplandırdılar.

Acun Ilıcalı’nın kuruculuğunu üstlendiği Exxen platformuna özel çektiği yeni versiyonu hususunda akıllardaki soru işaretlerini giderecek açıklamalarda bulunan eski Sihirli Annem oyuncuları, öncelikle bunun manidar bir soru olduğunu ve eninde sonunda böyle bir sorunun karşılarına çıkacağını belirterek cümlelerine başladı.

Sihirli Annem’de Cem karakterini oynayan Buğra Özmüldür, Biz ilk duyduğumuzda çok heyecanlandık. Niye acaba kimse bize ulaşmıyor diye konuştuk. Sonra ben şey yazdım, Mahallenin Muhtarları da böyle çekilecekmiş, ama yeni kadroyla çekilecekmiş. Acaba öyle bir şey mi yapacaklar, o yüzden mi bizim hiç haberimiz olmuyor bundan dedim. Bir hafta geçmeden üzerinden öyle olduğunu öğrendik.” şeklinde ifadelere yer verdi.

Sihirli Annem’de Ceren karakterini üstlenen Gizem Güven de Acun Ilıcalı’nın Exxen’deki yeni versiyonu hakkında söz alarak, ”Şu algı oluştu; Zeynep, ben ve Jennifer olarak bu ekipten bir yazı paylaşmıştık İnci ablalarla birlikte. O yazıdan sonra sanki biz, yeniden başlamasına ve bizim olmamamıza alınmışız gibi anlaşıldı. Halbuki alakası yok, yeniden başlar biter ama orada kırıldığımız detay haberimizin olmayışı ve varmış gibi lanse edilmesiydi.” diyerek durumu aydınlattı.

Buğra Özmüldür’ün, ”Bence hala bunun için kapılar kapanmış değildir diye düşünüyorum. Bir gün Betüş Cafe’de bir sahnede oturabiliriz bence hala.” sözleri üzerine Sihirli Annem’de Çilek karakteriyle tanınırlık kazanan Zeynep Özkaya da Acun Ilıcalı’nın dizisi için duygu ve düşüncelerini paylaşarak; ”Ben bilsem ve haberim olsa sete giderdim, o kadar isterdim ki yeni oyuncularla tanışmayı. Ben olsam çok isterdim eskiyle yeniyi birleştirmeyi ama bu tabi kişisel fikirlerimiz.” sözlerini kaydetti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.