adplus-dvertising

Signal uygulamasına kripto para gönderme özelliği geliyor!

WhatsApp sözleşmesi ardından popülerliği bir anda artan Signal uygulaması için yepyeni bir özellik geliyor. Signal yakında çıkartacağı güncelleme ile kullanıcılarının birbirlerine kripto para göndermesini sağlamayı hedefliyor.
Takip et
Signal uygulamasına kripto para gönderme özelliği geliyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kripto para birimleri son dönemlerde oldukça fazla kişinin alakasını çekti. Hatta son verilere göre kripto para piyasası 2 trilyon doları aştı. Hal bu şekilde olunca kripto para ile ödeme yapmak da cazip bir hale geldi. Bu manada elektrikli araba üreticisi Tesla, Bitcoin ile ödeme devrini başlattı. Şuanda ise WhatsApp’a alternatif mesajlaşma uygulamalarından biri olan Signal, yeni bir ödeme sistemini test ettiğini duyurdu.

SIGNAL’DE KRİPTO PARA DÖNEMİ BAŞLIYOR

Signal Payments olarak isimlendirilen yeni özellik, kullanıcıların birbirlerine kripto para göndermesine izin vermeyi amaçlıyor. Ancak özellik, şu anda sadece MobileCoin ödeme ağını ve ağın kripto para birimi MOB’u destekliyor. Yani özelliği kullanabilirseniz, istediğiniz kişiye MOB gönderip, istediğiniz kişiden MOB alabileceksiniz. Amacının veriler olmadığını söyleyen Signal, bakiyenize, tam işlem geçmişinize yahut fonlarınıza erişemediğinin altını çiziyor.

Signal uygulamasına kripto para gönderme özelliği geliyor!

ŞİMDİLİK TEST AŞAMASINDA

Signal’in şuanlık tek bir platformu destekleyen kripto para transferi özelliği, Birleşik Krallık’ta test ediliyor. Signal, özelliğin ne zaman beta testten çıkıp kullanıma açılacağı ile ilgili ise herhangi bir bilgi vermiş değil.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.