Signal Son Görülmeye Nereden Bakılır? Signal Son Görülme Nasıl Açılır?

WhatsApp, geçtiğimiz günlerde yayımladığı yeni kullanıcı sözleşmesinden dolayı, birçok kişi tarafından yoğun tepki almıştı. Signal ise bu uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden biri oldu. Gizliliğe oldukça önem veren Signal son görülme nasıl açılır? Signal son görülmeye nereden bakılır? İle ilgili bu yazımızda detaylı bir içerik derledik.
Takip et
Signal Son Görülmeye Nereden Bakılır? Signal Son Görülme Nasıl Açılır?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Özel hayatın gizliliğini ihlal eden bu yeni kullanıcı sözleşmesinden sonra kullanıcılar Signal, Telegram ve Bip gibi farklı mesajlaşma uygulamaları kullanmaya başladılar.

Günümüzde insanlar farklı kişilerle iletişim kurmak için mesajlaşma uygulamalarını tercih etmektedir. Bu mesajlaşma uygulamalarını tercih ederken en çok dikkat ettikleri durum ise gizlilik politikalarıdır. Hiçbir kullanıcı yazdığı mesajların, gönderdiği fotoğraf veya videoların farklı kurumlar tarafından incelenmesini veya bu içeriklerin satılmasını istemez. Bundan dolayı daha güvenilir mesajlaşma uygulamalarını tercih ederler. WhatsApp’da gizliliğe uzun süredir önem veren mesajlaşma uygulamalarının başında gelmekteydi.

Ancak WhatsApp, geçtiğimiz haftalarda yayımladığı yeni gizlilik politikasında bulunan maddeler, kullanıcıların özel hayatının paylaşılmasının önünü açmakta. Bundan dolayı Signal gibi mesajlaşma uygulamalarının yerine kullanılmaya başlandı. Peki kullanıcıların en merak ettiği sorulardan birisi olan Signal son görülme nasıl açılır?

Signal Son Görülme Nasıl Açılır? Nereden Bakılır?

Signal kullanıcıların gizliliğine büyük miktarda önem veren uygulamaların başında gelmektedir. WhatsApp ve Telegram uygulamalarında bulunduğu gibi kullanıcıların son görülmesine bakma imkanınız Signal uygulamasında bulunmamaktadır. Signal, kullanıcıların gizliliğine oldukça önem verdiğinden dolayı, son görülme gibi özellikleri devre dışı bırakmaktadır.

İnternet sitelerinde bulunan Signal son görülme açma, Signal son görülme bakma uygulaması tarzı yazılımları cihazınıza kesinlikle indirmeyin. Bu tarz programlar telefonunuza geri dönüşü olmayan hasarlar verebilirken, cihazınızda bulunan kişisel bilgilerinizi de çalabilir. Eğer herhangi bir kullanıcının son görülmesine bakmak istiyorsanız, Signal yerine son görülmeye izin veren Telegram gibi farklı mesajlaşma uygulamalarına göz atabilir ve bunları deneyebilirsiniz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.