Şiddetli Rüzgar Beyoğlu’nda Apartmanın Çatısını Uçurdu

Şiddetli Rüzgar nedeniyle Beyoğlu Fetihtepe Mahallesi'nde bulunan 4 katlı bir apartmanın çatısı kaparak düştü. Baba ve oğlu son anda kurtuldu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıların sonrasında İstanbul’da akşam saatlerinden itibaren şiddetli rüzgar etkisini gösterdi. Şiddetli rüzgar sebebiyle Beyoğlu Fetihtepe Mahallesi Tepe Üzeri Sokak’ta bulunan 4 katlı bir apartmanın çatısı koparak düştü.

Çatı o sırada sokakta park halinde bulunan araçların üstüne düştü. Çatının bir hafta önce yapıldığı öğrenilirken, apartmanda yaşayanlar büyük panik yaşadı. İhbar üstüne olay yerine gelen itfaiye ekipleri çatıyı kaldırmak için çalışma başlattı. Bir baba ve çocuğu çatının altında kalmakta saniyelerle kurtuldu.

ARAÇLAR HASAR GÖRDÜ

Çatının yeni yapıldığını belirten bir vatandaş, “Çatı yapılalı bir hafta oldu. Çatı ağırlık yapıyor diyerek kiremitleri indirdiler. Saçları koydular yukarı. O da bir hafta dayandı” derken, başka bir vatandaş da, “Altında araçlar var. Allah’tan insan yok. Baya bir araç var pert olan” ifadelerini kullandı.

KARTAL’DA AĞAÇ DEVRİLDİ

Kartal Atalar Mahallesi Halitpaşa Caddesi üstünde park halindeki aracın üstüne ağaç devrildi. Cipte küçük çapta maddi hasar yaşandı.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri devrilen ağacı yoldan kaldırdı. Araç sahibi, rüzgar sebebiyle ağacın devrildiğini belirtti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı