Sibel Tüzün’ün Eski Eşi Ender Balcı: Sürekli Kocalarını Aldatıyor

Şarkıcı Sibel Tüzün'ün eşinden ölüm tehditleri aldığı ve şikayetçi olduğu ortaya çıktı. Eski eşi Ender Balcı ise, "Sürekli kocalarını aldatıyor" dedi.

Şarkıcı Sibel Tüzün, ölüm tehdidi aldığı için eski eşinden şikayetçi olmuştu. Eski eşi Ender Balcı ise, “Sürekli kocalarını başka adamlarla aldatıyor” paylaşımında bulunmuştu. Sibel Tüzün eski eşinden şikayetçi oldu.


Şarkıcı Sibel Tüzün, 2016’da ayrıldığı prodüktör Ender Balcı’nın kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia etmiş ve uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Tehdit ve şantaj mesajları atmaya devam eden Balcı ise 21 ay 29 gün hapis cezasına çarptırılmıştı. Fakat Balcı, eski eşi Sibel Tüzün hakkında öyle bir mesaj attı ki, ortalık karıştı. Balcı, Sibel Tüzün için, “Sürekli kocalarını başka adamlarla aldatıyor” dedi.

Sibel Tüzün 3 yıl önce boşandığı eşi Ender Balcı’yı tekrar şikayet etti. Bir kez daha mahkemeye çıkan Balcı, bu sefer yanında 2 şahit getirdi.

Tanık Erhan Akman; Tüzün’ün ilk eşiyle evliyken, ileride ikinci eşi olacak kişiyle birlikte olduğunu, ikinci eşiyle evliyken de Balcı ile ilişki yaşadığını söyledi. Tanık Umut İsan da Tüzün’ün, evliyken müzik sektöründen kişilerle beraber olduğunu ileri sürdü.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı