Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!

Sibel Can’ın servet değerindeki kırmızı elbisesi göbeğini ortaya çıkarınca sevenleri hem üzüldü hem de usta şarkıcıyı eleştiri yağmuruna tuttu. Sosyal medyada çıkan söylentilerden biri de, kırmızı elbisesinin iyice belirginleştirdiği göbeği ile ‘Hamile mi’ sorusu… Öte yandan Emir Sarıgül!ün de Sibel Can’ı izleyenler arasında olması dikkat çekti.
Takip et
Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü şarkıcı Sibel Can, 6 yıl aranın ardından sahne aldığı Cahide Palazzo’da tercih ettiği 68 bin TL değerinde kırmızı ‘Bottega’ marka elbisesiyle sevenlerini ikiye böldü. Kimileri ‘Ne giyse yakışır’ derken, elbisenin tüm vücut hatlarını ortaya çıkarması ve özellikle göbeğini vurgulaması üzerine hayranları ‘Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı’ diye sosyal medyadan isyan etti.

Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!

Güzelliği yerinde ama kırmızı elbisesi tam bir fiyasko!

İstanbullu dinleyicilerine 6 yılın ardından Cahide Palazzo’da unutamayacakları bir müzik şöleni sunan Sibel Can’ın rezervasyonları haftalar öncesinden kapandı. Can; hit olmuş şarkılarının yanı sıra, arabesk ve Türk sanat müziğinden de en çok sevilen şarkıları seslendirdi. Performansı ve güzelliği ile izleyicisini mest eden Sibel Can elbisesi ise tam anlamıyla sınıfta kaldı.

Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!

Hayranları ikiye bölündü

Dün akşam Cahide’de sahne alan Sibel Can bir kırmızı birde siyah elbise giydi. Bottega Veneta’nın son koleksiyonundan tercih ettiği kırmızı elbisesi Sibel Can’ın tüm vücut hatlarını ortaya dökünce sanatçının hayranları ikiye bölündü.

Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!

“Sibel’e ne giyse yakışıyor” diyen de oldu…

Olduğundan oldukça kilolu görünen Sibel Can’ın kırmızı sahne tarzına kimileri “Hiç olmamış, göbeği çok çıkmış” derken kimileri de “Sibel’e ne giyse yakışıyor” yorumlarında bulundu.

Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!

“Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı”

Daha önce de paylaştığı fotoğraflarına Photoshop uyguladığı birçok kez haber olan Sibel Can’ın kırmızı elbiseli görüntüsüne “Çok kilo almış”, “Gerçek hali buymuş” yorumları yağdı.

Birçok paylaşımda ise “Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı” yorumu yer aldı. Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!

Kırmızı elbise servet değerinde

Ünlü şarkıcı, sahnede iki farklı kostüm seçti. Sibel Can, ilk olarak Londra’dan getirttiği Bottega Veneta’nın son koleksiyonundan 5 bin 310 euro (68 bin TL) değerinde kırmızı bir elbiseyle sahne aldı. Elbiseyi daha önce Bella Hadid de giymişti.

Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!

İlk kostümüne aksesuar olarak içinde nar heykeli olan ‘Büyülü Taşlar’ koleksiyonundan fiyatı 100 bin dolar (1 milyon 130 bin TL) olan tektaş bir tek taş takan Can, ikinci elbisesinde de görkemli bir yılan kolye taktı.

Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!

51 yaşındaki sanatçı Sibel Can, üstü komple kahverengi elmaslarla süslü, beyaz pırlantaya doğru degrade, 100 karatlık ‘Kral’ adlı yılan kolyeyi ilk kez kullandı.

Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!

Kuliste Sibel Can ile özel olarak ilgilenen ve değerinin 1 milyon TL olduğu öğrenilen kolyeyi takmasına yardım eden Sevan Bıçakçı, ünlü sanatçının takıları muhteşem taşıdığını söyledi.

Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!

Öte yandan Sibel Can’ı izleyenler arasında, geçtiğimiz haftalarda bir restoranda yemek yerken görüntülendiği Emir Sarıgül’ün olması da dikkat çekti.

Sibel sana bu kötülüğü kim yaptı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.