Sibel Kekilli, Finlandiya Yapımı Bullets Dizisinde Rol Alacak

Game of Thrones dizisi ile dünya çapında üne kavuşan Sibel Kekilli, Finlandiya yapımı Bullets dizisinde Çeçen intihar bombacısını canlandıracak.
Sibel Kekilli, Finlandiya Yapımı Bullets Dizisinde Rol Alacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk asıllı Alman oyuncu Sibel Kekilli, yeni dizisinde Çeçen intihar bombacısını canlandıracak.

‘Duvara Karşı’ filmiyle büyük çıkış yakalayan Türk asıllı Alman oyuncu Sibel Kekilli’nin yeni rolü çok konuşulacak. Rol aldığı filmler ve yaptığı açıklamalarla her zaman isminden söz ettiren Sibel Kekilli, hayranlarının karşısına Finlandiya yapımı Bullets (Mermiler) dizisiyle çıkmaya hazırlanıyor.

ÇEÇEN CANLI BOMBA

Sibel Kekilli, Finlandiya yapımı Bullets (Mermiler) adlı dizide Çeçen intihar bombacısı rolüyle genç kızları terör örgütüne katmaya çalışacak. Sibel Kekilli yeni filmde genç kızları terör örgütüne çekmeye çalışan bir kadını oynaması ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“BÖYLE İNSANLARA ANLAYIŞ GÖSTEREMEM”

Oyuncu, rolüyle alakalı sorulan sorulara da “Böyle bir şey yapan insanlara anlayış göstermem, fakat neden yaptıklarını anlamak isterim.” diyerek yanıt verdi.

Dizide Madina Taburova karekterini canlandıran Sibel Kekilli; daha önce Duvar Karşı ve dünyaca meşhur dizi Game Of Thrones’ta rol almıştı.

Sibel Kekilli bütün dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinde 20 bölüm Shae karakterini canlandırmıştır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.