Sibel Can oğlunun yeni yaşını kutladı!

O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yaptıktan sonra müzik çalışmalarına bir süre ara veren Sibel Can, yeni albümüyle sektöre hızlı bir şekilde geri dönmeye hazırlanıyor. Özellikle sosyal medya hesabını albüm tanıtımı yapmak için kullanan güzel şarkıcı küçük oğlu Emir’in doğum gününde istisna yaptı. Sibel Can ikinci eşi Sulhi Aksüt’ten olan oğlu Emir’in doğum gününü Instagram hesabından kutladı.

28 Eylül 1998 yılında tutkulu bir aşkla dünya evine giren Hakan Ural ve Sibel Can 17 Şubat 1999 tarihinde ayrılık kararı verdi. Çiftin bu evliliklerinden 27 Ocak 1992 yılında Engin Can; 22 Ağustos 1994 yılında ise Melisa dünyaya geldi. Boşanmanın ardından başarılı sanatçı Sibel Can müteahhit Sulhi Aksüt ile 2000 yılında evlendi.
Sibel Can oğlunun yeni yaşını kutladı!
İkinci evliliğinde de aradığı mutluluğu bulamayan Sibel Can 10 yıllın sonundanet iddialarının gölgesinde boşanmıştı. Meşakkatli ve uzun süre boşanmanın sonrasında Sibel Can ve Sulhi Aksüt uzun süre magazin gündeminde yerini korumuştu. Güzel sanatçı Sibel Can’ın Sulhi Aksüt ile olan evliliğinden Emir Aksüt’ün etkilenmemesi için velayet annesine verilmişti.
Sibel Can oğlunun yeni yaşını kutladı!
Üç çocuğuyla mutlu bir yaşam sürerek aşka kapılarını kapatan Sibel Can, küçük oğlu Emir’in doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. 12 Ağustos 2000 tarihinde doğan Emir Aksüt’ün babasıan olan benzerliği ise gözlerinden kaçmadı. Sibel Can oğlu Emir’in doğum günü için beraber çekildikleri mezuniyet pozlarını seçti.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı