Sibel Can, Karahan Çantay’ın ölümünden sonra Instagram hesabını kısıtladı!

Eski manken Karahan Çantay’ın vefatının sonrasında, bir dönem isminin aşk dedikodularına karıştığı meşhur şarkıcı Sibel Can çok şaşırtıcı bir hamlede bulundu.
Takip et
Sibel Can, Karahan Çantay’ın ölümünden sonra Instagram hesabını kısıtladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

1995 senesinde, 22 yaşındayken katıldığı Mr.Turkey yarışmasında birinci olan Karahan Çantay, geçen pazar günü Tayland’da geçirdiği motosiklet kazasında yaşamını yitirdi.

Sibel Can, Karahan Çantay’ın ölümünden sonra Instagram hesabını kısıtladı!

AİLESİ İSYAN ETTİ

Çantay’ın cenazesinin 2 gündür morgta tutulduğu ve sahipsiz olduğu iddia edildi. 47 yaşında yaşama veda eden eski modelin cenazesiyle alakalı iddialar karşısında ailesi isyan etti.

Eski mankenin olay yerinde yaşamını yitirdiğini belirten kız kardeşi Ceyhan Betül Çantay, “Cenazesini getirmek için girişimlere başladık. ‘Sahipsiz morgda yatıyor’ haberleri bizi çok üzdü. Türkiye’yi terk ederken çok kırgındı. Kardeşim hiçbir zaman yalnızlık çekmedi. Kimsesiz, sahipsiz değil. Hiç evlenmedi” açıklamasında bulundu.

Öte yandan Çantay’ın vefatı sonrası sosyal medyada bir anda gündem olan Sibel Can, Instagram hesabında yorumlara sınırlama getirerek dikkat çekti.

Sibel Can, Karahan Çantay’ın ölümünden sonra Instagram hesabını kısıtladı!

AŞK HABERLERİ EVLİLİĞİNİ BİTİRDİ İDDİASI

Bir dizide ve Dedikodu şarkısının klibinde rol arkadaşı olan ikili, sık sık beraber görüntüledi. Meşhur modelin Sibel Can’la olan ilişkisinin iş ilişkisinden öteye gittiği iddiaları ise magazin gündeminde yer aldı. Çantay’ın o dönemde Sibel Can’ın Hakan Ural’la olan evliliğinin bitmesine neden olduğu da iddia edildi.

Eski manken, isminin karıştığı skandallardan sonra Amerika’ya göç etti, New York’ta taksicilik yaptı.

KARAHAN ÇANTAY KİMDİR?

Karahan Çantay, 21 Aralık 1973 tarihinde öğretmen bir baba ile ev hanımı bir annenin oğlu olarak Ankara’da doğmuştur. Balıkesir’de büyümüştür. İlk, orta ve liseyi Baversite sınavlarında da, en büyük ideali olan ODTÜ’ye dereceyle girdi. 1990 senesinde ODTÜ Matematik Bölümü’nü kazandı. Son sınıfa kadar okudu. Mankenliğe başlayınca okulu bıraktı. 2000 senesinde okuldan atıldı.

1995 senesinde “Mr Turkey” model yarışmasının birincisi oldu. 1996 senesinde ilk defa İstanbul’da gerçekleştirilen Mr World erkek güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiş ve Tom Nuyens ile Gabriel Soto’nun sonrasında üçüncü oldu.Mankenlik, fotomodellik derken, dizilerde de rol aldı. 1999 senesinde ‘uyuşturucu bulundurmak ve nakletmek’ suçundan ile ilgili dava açıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.