Show Tv Didem Arslan’da şok! Sevgilisini kocasına dayım diye tanıttı…

SHOW TV Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de günlerdir filmleri aratmayan bir konu işleniyor. Mersin’de yaşayan İsa Güzel karısı Kadriye’nin ‘dayım’ diyerek tanıttığı sevgilisiyle, kendisini her akşam uyuttuğunu öne sürdü. Son programda İsa ve Kadriye yüzleşti ve stüdyoda ipler gerildi.
Takip et
Show Tv Didem Arslan’da şok! Sevgilisini kocasına dayım diye tanıttı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

SHOW TV Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında geçtiğimiz günlerde işlenmeye başlayan bir konu sosyal medyaya ve hatta ana haber bültenlerine bile taşındı! Mersin’de yaşayan İsa Güzel şahıs, karısı Kadriye Güzel’in ‘sevgilisini ‘dayım’ diyerek tanıtıp evlerine soktuklarını ve her akşam çay-kahvesine konulan ilaçla uyutarak birlikte olduklarını öne sürdü. Son canlı yayında ise Kadriye Güzel kayınvalidesi ve kayınpederi ile, eltileri ile
İsa Güzel ise eşinin kız kardeşi ile yüzleşti ve stüdyoda konu birden bambaşka bir boyuta ulaştı. Kadriye ve kız kardeşi Gülcan, İsa Güzel’i ‘öz teyzeleri ile beraber olmakla’ suçladı. Sunucu Didem Arslan Yılmaz bile konunun ve iddiaların boyutu karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. İşte ayrıntılar…

Show Tv Didem Arslan’da şok! Sevgilisini kocasına dayım diye tanıttı…

Didem Arslan’la Vazgeçme’de dizi ve filmleri aratmayan bir aldatma öyküsü ekranlara getirildi. İsa Güzel adlı bir şahıs, eşi Kadriye’nin ‘dayısı’ olarak tanıttığı adamla bir olup, çayına kahvesine uyku ilacı katarak aylarca kendi evinde başbaşa kaldıklarını öne sürünce hem stüdyodakiler hem de Didem Arslan şoke oldu.

Mersin’de yaşayan İsa Güzel, eşi Kadriye Hanım’ın kendisine dayı olarak tanıttığı Osman adlı kişinin esasında sevgilisi olduğunu ve eşinin kendisini çok uzun bir müddet boyunca aldattığını anlattı. Kahvesine ilaç atılarak uyutulduğunu öne süren İsa adlı şahıs, eşini ve dayısı olarak tanıttığı şahsı mutfakta baş başa yakalayınca şüphelendiğini ifade etti.

Osman adlı şahsın ortalama bir buçuk sene boyunca evinde sık sık kaldığını ifade eden İsa Güzel, her akşam işten geldiğinde çay kahve içer içmez uykuya daldığını, böylece sabaha kadar eşi Kadriye Güzel’in ve dayısı olarak tanıttığı Osman adlı şahsın baş başa kaldığını öne sürdü.

Dizi senaryolarını aratmayan iddialar ortaya atan İsa Güzel, eşinin kendisine koydurduğu uzaklaştırma kararı nedeniyle kızlarını da göremediğini ve çok üzüldüğünü ifade ederek canlı yayında gözyaşı döktü.

Kandırıldığını anladığında eşinin kendisine önlem kararı koydurduğunu ve bu nedenle eve dahi giremediğini, çalıştığı hastanenin bahçesinde soğukta yatıp kalktığını belirterek ağlayan İsa Güzel, programda “Adalet arıyorum, çocuğumu görmek istiyorum” diyerek haykırdı.

Show Tv Didem Arslan’da şok! Sevgilisini kocasına dayım diye tanıttı…

İsa kızıyla buluştu, gözyaşları sel oldu

İsa Güzel bugünkü programda kızı Yağmur ile stüdyoda buluştu ve gözyaşlarına boğuldu.

“Kızımı okutmak istiyorum”

Kızını eski eşi Kadriye Güzel’den isteyen ve kızını okutmak istediğini ifade eden İsa Güzel, annesinin kızı Yağmur’u şehir şehir gezdirdiğini, bu nedenle kızının eğitiminin sekteye uğradığını, kızının öğretmenlerinin, Yağmur okula gitmediği için kendisini aradığını ve bu nedenle kahrolduğunu belirtti.

Küçük kızın yüzünün gösterilmediği programda, babasına sarılan Yağmur ile İsa Güzel hasret giderdi. Didem Arslan, programdan sonra baba-kızı uzun uzun görüştüreceğine söz verdi.

Kadriye Güzel yaşadıklarını hak etmediğini ifade ederek ağlamaya başladı. Kız kardeşi Gülcan da yayına katılan Kadriye Güzel, kızkardeşiyle birlikte eski eşi İsa Güzel’e yüklendi.

İsa Güzel, baldızı Gülcan’ın kendinden yaşça oldukça büyük bir adamla evli olduğunu ifade ederek, ‘kocasını kayınbabası olarak tanıttığını’ ileri sürdü. Gülcan eski eniştesine ” Evet evliydim ne olmuş, öldü şuanda de ” diyerek cevap verdi.

Aldatma, yaşça büyük eşler, eşleri ‘akraba’ diyerek tanıtma’ Her şey birbirine karıştı…

Öte yandan baldız Gülcan eniştesi İsa’nın, kendi öz teyzeleri ile birliktelik yaşadığını ve ablası Kadriye’yi aldattığını iddia etti. Didem Arslan bu iddianın karşısında şoke oldu ve bir anda konu sanki arap saçına döndü.

Show Tv Didem Arslan’da şok! Sevgilisini kocasına dayım diye tanıttı…

Kadriye, ayrılmalarına karşın, İsa Güzel’in, teyzesi ile sık sık görüştüğünü ifade etti. Yayına bağlanan Kadriye’nin öz teyzesi ise Kadriye ile İsa’nın çok mutlu bir çift olduğunu, konunun neden ve nasıl buraya geldiğini hiç anlamadığını, öbür yeğeni Gülcan’ın yalan söylediğini ve hiçbir biçimde İsa Güzel ile herhangi bir ilişki bulunmadığını ifade ederek, İsa Güzel’in saf ve iyi yürekli bir insan olduğunu ifade etti. Teyzenin dikkat çeken bir öbür açıklaması ise, İsa Güzel’in sıklıkla sakinleştirici aldığı bilgisi oldu.

Kadriye öte yandan evlilikleri boyunca eşi İsa Güzel’den kötü muamele ve şiddet gördüğünü öne sürdü. Daha sonra Didem Arslan Yılmaz, Kadriye’yi eski kayınvalidesi ile yüzleştirdi. Yayına telefon ile bağlanan kayınvalide, giyimi ve kuşamıyla, davranışlarıyla eski gelini Kadriye’nin kendilerine hiç uygun olmayan bir gelin olduğunu ifade edince Didem Arslan Yılmaz, yaşlı kadına “Bunları ayıran biraz da senmişsin sanırım” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.