Shameless’ın 10. Sezon Tarihi Belli Oldu

Hiç utanması olmayan Gallegher ailesinin maceralarını anlatan komedi dizisi Shameless, 10. sezonuyla da izleyicilerini güldürmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonunun yayın tarihi ise resmi olarak açıklandı.
Takip et
Shameless’ın 10. Sezon Tarihi Belli Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ABD’li televizyon kanalı Showtime, Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nde yapılan bir etkinlikte yeni sezonda yayınlanacak dizileri hakkında bilgi verdi. Kidding ve Ray Donovan dizilerinin yeni sezonları ile ilgili bilgi paylaşan kanal, Shameless 10.sezon yayın tarihini de resmi olarak açıkladı.

Hiç utanmaları olmayan Gallagher ailesinin maceralarını anlatan dizi hakkında yeni haber geldi. Showtime, Shameless 10.sezon yayın tarihini resmi olarak açıkladı. Ne kadar kötü olursalar olsunlar yine de onlar benim ailem diyerek herkese kol kanat geren Fiona yeni sezonda olmayacak. Onu yerine işleri düzeltmenin Debbie ve Frank’e kalacağı 10. Sezon 3 kasın 2019’da hayranları ile buluşacak. Fiona’sız bir Shameless dizisi nasıl olacak, hayranların merak konusu.
Shameless’ın 10. Sezon Tarihi Belli Oldu

JİM CARREY’NİN BAŞROLÜNDE OLDUĞU DİZİDEN DE HABERLER VAR

Ünlü komedyen Jim Carrey’nin başrolünde yer aldığı yapım, çocuk programları yapan Jeff Pickles’ın hayatını ele alıyor. İlk sezonu ile iyi bir izlenme oranı yakalayan dizi eleştirmenlerden de olumlu puanlar almıştı. Dizinin ikinci sezonu 10 Kasım 2019 tarihinde sevenleri ile buluşacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.