Sezen Aksu Hayranlarını Üzdü

19 Eylül 2019, 10:21 tarihinde eklendi
Türk pop müziğinin ''Minik Serçe''si Sezen Aksu, sanat hayatına verdiği konser arasının devam edeceğini ve dönmeyi düşünmediğini ifade etti.
Sezen Aksu Hayranlarını Üzdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk pop müziğinin duayen ismi Sezen Aksu, müzik hayatına verdiği konser arasının devam edeceğini ve dönmeyi düşünmediğini belirtti. Habertürk’ten Akif Yaman’ın özel haberine göre, konserlerine uzun bir süredir ara vermiş olan Sezen Aksu, müzik hayatına dönmeyi pek de düşünmüyor. Hayranlarının merakla beklediği sorunun cevabına ”Ben böyle çok iyiyim” diyerek olumsuz yanıt verdi.

SEZEN AKSU ”DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM”

Pop müziğinin kraliçesi ve duayen ismi Sezen Aksu, müzik kariyerinin sona erdiğini ve artık geri dönmeyi düşünmediğini söyledi. Aksu’ya sorulan ”Murat Boz’a şarkı verecek misiniz?” sorusuna Aksu, ”Murat’ı çok seviyorum hangi şarkımı isterse alabilir.” cevabını verdi.

Konserlerine ve müzik kariyerine yönelik ise ”Müzik kariyerime dönmek istemiyorum. Düşünmedim de. Bundan sonrası benim hayatım.” açıklamasında bulundu. Sezen Aksu müzik dünyasının ”Minik Serçesi” olarak da biliniyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.