adplus-dvertising

Şeyma Subaşı’nın zengin Arap sevgilisi Al Saloussi servetiyle gündemde!

36 yaşında olan Muhammed Al Saloussi 2020 yılının en zengin Arapları listesinde yer alıyor. Al Saloussi’nin 11 adet şirketi bulunduğu ve Holding yöneticiliği yaptığı gelen yorumlar arasında.
Takip et
Şeyma Subaşı’nın zengin Arap sevgilisi Al Saloussi servetiyle gündemde!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ancak hiçbirinin ulaşılabilir bir internet adresi ya da hangi sektörde faaliyet gösterdiğine dair bilgi bulunmuyor. 2020’de yayınlanan ‘En Zengin Araplar’ listesinde 18’inci esnada yer verilen Al Saloussi’nin senelik geliri 1.2 milyar dolar olarak açıklandı. Aynı zamanda yapımcılık ve DJ’lik de yapan genç işinsanının isimi bir dönem Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan’la da anılmıştı.

Şeyma Subaşı’nın zengin Arap sevgilisi Al Saloussi servetiyle gündemde!

ÇALINTI FERRARİ ALMIŞ
Al Saloussi’nin ismi, yabancı basında Mart 2021’de çalıntı Ferrari haberleriyle yer aldı. 2019’da 1.4 milyon dolara aldığı Ferrari’nin çalıntı olduğu ortaya çıkmıştı.

O benim hak ettiğimin en iyisi

Şeyma Subaşı eleştirilere sosyal medya hesabından cevap verdi: “Ben eşsizim, çok özelim. Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum. Tanrı da bana bunu verdi. O benim hak ettiğimin en iyisi. Seni seviyorum Meedo.”

Şeyma Subaşı’nın zengin Arap sevgilisi Al Saloussi servetiyle gündemde!

Ünlüler ti’ye aldı

Şebnem Bozoklu, bindiği boş vapurun fotoğrafını Instagram’da paylaştı ve gönderme yaptı: “Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galiba.”

Yeşim Salkım: İyi de hadi adam uçağı kiraladı tamam, niye paylaşıyorsun? Hadi paylaştın, niye çocuğunu alet ediyorsun, kendini koysana günah değil mi? Küçük hiç vaziyete vakıf değil. O çocuk yazık gerçekten ileride mutsuz bir kadın olacak ve sorumlusu sen olacaksın.Cenk Eren: Bu kadar kolay harcanan paraların kaynakları hep problemli olur, bu imkânlardan faydalanırken bunun kaynağını sormak gerekir! Allah korusun siz sevgiliniz sanırsınız, o sizi başka şeyler için kullanıyordur haberiniz bile olmaz. Bir de evladınız yanınızda.

Behzat Uygur: Düşünsenize tiyatronun bütün biletlerini alıp kapatıyor ve 3 kişi izliyor. Hiç ara vermeden 4 saat oynarım. Lütfen kemerlerinizi bağlayın ve görgüsüzlük yapmayın.

Şeyma Subaşı’nın zengin Arap sevgilisi Al Saloussi servetiyle gündemde!

AKBİL BASIP OTOBÜS KAPATTI!

Sosyal medya kullanıcıları da Şeyma Subaşı’nın uçak paylaşımıyla alakalı esprili yorumlar yaptı:
* Firavun bile Mısır’dan bu kadar faydalanmadı!
* ‘Çok gezen mi bilir çok okuyan mı’ sorusunun yanıtı ‘çok gezen olsaydı’, İlber Ortaylı yerine Şeyma Subaşı “Cahilsiniz” diyerek bizi azarlardı.
* Osmanlı’yı Hürrem bitirdi, Mısır’ı da Şeyma Subaşı bitirecek.
* Benim aşkitom da taksi bulamayınca bütün yolcuların yerine AKBİL basıp belediye otobüsünü kapatmıştı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.