Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisine dolandırıcılık suçlaması! “Sahte milyarder”

Bir süredir Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, evlenecekleri müjdesini vermişti. Geçtiğimiz hafta sevgilisinden evlilik teklifi alan Subaşı, teklif yüzüğü ile magazin gündemine yer aldı. Lüks hayat tarzıyla sık sık isminden söz ettiren Şubaşı’nın sevgilisi ile ilgili ortaya atılan o iddia kafaları allak bullak etti.
Takip et
Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisine dolandırıcılık suçlaması! “Sahte milyarder”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz hafta Şeyma Subaşı’nın evlilik teklifi aldığı Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin ile ilgili iddia edilen iddialar merak uyandırdı. Devamlı isminin önüne milyarder ünvanı eklenen Alsaloussi için bu defa dolandırıcı dendi. İşte Ekşi Sözlük’te gündem Alsaloussi için olan dolandırılık iddiasına ilişkin o ayrıntılar…

Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisine dolandırıcılık suçlaması! “Sahte milyarder”Acun Ilıcalı ile evliliğinin sona ermesinin sonrasında aşkı Mısırlı Mohammed Alsaloussi’ de bulan Şeyma Subaşı, uzun süredir Alsaloussi ile aşk yaşıyor.Sevgilisi ile yurtdışında lüks bir yaşam süren Subaşı’nın mısırlı erkek arkadaşı ise sık sık serveti ile gündeme geliyor.

Evlik teklifi yüzüğünün fiyatı ile çok konuşuldu

Geçtiğimiz günlerde sevgilisinden evlilik teklifi alan Subaşı, ise kendisine armağan edilen o yüzüğün fiyatı ile çok konuşulmuştu.

Her manada her manada

Yüzüğün markası ve fiyatı ile ilgili çıkan haberlere karşı sosyal medya hesabından açıklama yapan Subaşı, ‘her manada her manada’ demesiyle dikkat çekmişti.

Evlilik teklifinden sonra dolandırıcılık ile gündemdeler

Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisine dolandırıcılık suçlaması! “Sahte milyarder”Subaşı ile yaşadığı ilişki sebebiyle devamlı olarak Türk basınında ismi geçen Alsaloussi’nin isimi bu defa de dolandırıcılık ile anılmaya başlandı.Alsaloussi’nin Mısırlı bir şeyhin oğlu olduğu öne sürülürken dolandırıcı olduğu yönünde iddialar sosyal medyada büyük ses getirdi.Amerikan vatandaşlığı da bulunduğu ifade edilen 36 yaşındaki Alsaloussi’nin ABD’nin Florida eyaletinde bulunan aile firmasında yönetici olduğusöylenmişti.

Milyarder ama sektörü bilinmiyor

Kendi ismine kayıtlı 11 firma bulunduğu öne sürülen Saloussi’nin hangi sektörde olduklarına dair bir açıklama bulunmadı. Geçtiğimiz günlerde çalıntı araç haberleri ile de çok konuşulan Alsaloussi’nin her şeyinin sahte olduğu iddia edildi.

Gerçeğe aykırı beyanda bulunmuş

Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisine dolandırıcılık suçlaması! “Sahte milyarder”Kanada’da pasaport başvurusu yapan Alsaloussi’nin gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu Kanada basınında yer verilen haberler arasında olması dikkatlerden kaçmadı. Spiegelsohmer adlı haber sitesinden Neil G. Oberman’ın haberine göre, Alsaloussi’nin pasaport müracaatında yalan bilgi ve belge sunmaktan pasaportu 3 seneliğine askıya alınmış ancak bu cezayı yüksek mahkeme fazla bularak bozmuş.

Ismini değiştirmiş

Esas isimi Mohamed Essam El Saloussy iken 2005 senesinde Kanada vatandaşı olan Mısırlı Alsaloussi’nin, 2017 senesinde ismini şuanki isimi olan Mohammed Alsaloussi olarak değiştirdiği iddialar arasında.

Madde kullanımından tutuklanmış

Gene ekşi sözlükte yer verilen iddialara göre, Alsaloussi California’da “publıc intoxication” suçundan yani halka açık alanda başkalarını rahatsız edecek biçimde alkollü ya da uyuşturucu madde etkisi altında olmaktan tutuklanmış.

Adresler üstünde oynama yapıyor

Subaşı’nın sevgilisinin 3 adresi devamlı olarak döndürüp dolaştırıp firmalar kurduğu ve bu adreslerin ara sıra firma adresi ara sıra de kendisinin yaşadığı adres olarak paylaşması da dikkat çeken unsurlar arasında.

Forbes listesinde isimi yok

Öte Yandan milyarder olduğu vurgulanan Alsaloussi’nin Forbes listesinde yer almaması da kafalarda soru işareti oluşturdu.Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisine dolandırıcılık suçlaması! “Sahte milyarder”Mısırlı iş insanı olarak tanıdığımız Alsaloussi’nin, Alsaloussi Holdings’te 9 senedir CEO olduğunun görüldüğü Linkedin hesabında yalnızca 22 bağlantısı olması ve firmanın 2018’de kurulmuş olması ise ortaya atılan iddiaları daha da kuvvetlendirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.