Şeyma Subaşı’nın Paylaştığı Video Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

Kendi adını taşıyan kitabı için bir alışveriş merkezinde düzenlenen imza törenine katılan Şeyma Subaşı'nın paylaştığı video, eleştiri yağmuruna tutuldu.

Kendi adını taşıyan kitabı için düzenlenen imza törenine katılan Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesabından paylaştığı video, takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.


Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren ve bu anlamda ilk olarak kendi adını taşıyan bir kitap çıkartan Şeyma Subaşı, düzenlenen imza günlerine katılmayı da ihmal etmiyor. Katıldığı imza törenlerinden kesitleri takipçileri ile paylaşan Subaşı’nın paylaştığı son video, eleştiri yağmuruna tutuldu.

“KİMSE GELMEMİŞ, BOMBOŞ”

Az sayıda kişinin katıldığı ve bunlardan çocuğunun da çocuk olduğu imza töreninin videosunu izleyen takipçileri gönderinin altına “Evet yine birini ünlü yaptık ve ortada hiç bir yetenek yokken”, “Kitlesi güzel ama 0-14 yas grubu”, “Sonradan görmelerde bugün”, “15 kişiye imza atmış girdiği havalara bak”, “Kimse gelmemiş bomboş”, “Sen çok şanslı değilsin memlekette saçmalık meraklısı boş insan çok”, “Senden imza isteyenlerin aklına şaşarım” şeklinde yorumlar yaptı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı