Şeyma Subaşı’nın milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi’ni tanıyan yok!

Şeyma Subaşı'nın milyarder olduğu iddia edilen yeni sevgilisi Mohammed Al Saloussi’ni Mısır'da kimsenin tanımadığı ortaya çıktı.
Takip et
Şeyma Subaşı’nın milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi’ni tanıyan yok!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mısırlı basın mensubu Amer Fouad, geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı’na evlilik teklif eden ve ‘evet’ cevabını alan Mohammed Alsaloussi ile ilgili Günaydın’dan Sonat Bahar’a açıklamalar yaptı.

Senelerce Mısır’da yaşamış bir basın mensubu olarak Mohammed Alsaloussi adını hiç işitmediğini ve bu ülkede isminden söz edilen bir iş adamı da olmadığını söyleyen Amer Fouad, Şeyma’nın sevgilisi ile ilgili, ‘milyarder falan olamaz’ yorumunda bulundu.

Şeyma Subaşı’nın milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi’ni tanıyan yok!

Mısırlı basın mensubu, Mohammed Alsaloussi ile ilgili şunları belirtti:

-Milyarder olduğu öne sürülen Mohammed Alsaloussi’nin Mısır kaynaklı haberlerde isimi bile geçmiyor. Arap medyasındaki küçük haberler, Türk medyasının çevirisi niteliğinde. O da “meşhur bir televizyoncunun eski karIsıyla evlenen Mısırlı” biçiminde…

-Adam Mısır için bir bilinmeyen. Mısır’ın en zengin sekiz ailesinden birinin üyesi olduğu yalan! Bütün listeleri 2017 senesine kadar inceledim, isimi bile geçmiyor. Zaten Mısır’ın zengin listesini iki büyük aile yaratıyor. O da Medoo’nunki değil.

– Mısır’da bir şeyhin oğlu olduğu yazılmış. Bu da yanlış. Mısır’da şeyh yalnızca din adamlarına deniliyor. Araplar gibi Mısırlı zenginlere şeyh denmiyor. Babasının adını de araştırdım ona dair de bir şey bulamadım.

-Ben senelerce Mısır’da yaşamış bir basın mensubu olarak bu kişinin adını hiç işitmedim. Amerika’da yaşadığı belirtiliyor ama zengin bir Mısırlı nerede yaşarsa yaşasın mutlaka bilirdik.

-Fotoğraflardan zengin biri gibi duruyor ama milyarder falan olamaz. Arap dünyasındaki milyarderlerin sayısı belli, topu topu 20 kadar. Onların arasında da yok! Mısır’da isminden söz edilen bir iş adamı da değil. Ben hiç işitmedim.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.