Şeyma Subaşı’nın Cesur Paylaşımındaki Detay Olay Oldu

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra sosyal medyayı daha aktif kullanmaya başlayan Şeyma Subaşı'nın son paylaşımında burnunun büyük çıkması olay oldu.

Televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı ile yaptığı evlilikle adını geniş kitlelere duyurmayı başaran Şeyma Subaşı, boşandıktan sonra adeta başka bir kimliğe büründü. Acun’la evli olduğu dönemde sosyal medya paylaşımlarında ölçülü davranan Subaşı, boşandıktan sonra adeta cesaret sınırlarını zorluyor.


KURALLARI YERLE BİR ETTİ

Son olarak kendi adını taşıyan kitabı ile gündeme gelen Şeyma Subaşı, AVM’lerde düzenlenen imza günlerinde hayranları ile buluşuyor. Zamanının geri kalanında tatilin ve güneşin tadını çıkartan Subaşı, takiplerine özel fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor. Acun Ilıcalı ile evli olduğu dönemde paylaşımlarında ölçülü davranmaya özen gösteren Subaşı, boşandıktan sonra bütün kuralları yerle bir etti.

BÜYÜK ÇIKAN BURNU OLAY OLDU

Son olarak cesur bikinisi ile çektirdiği fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan Şeyma Subaşı’nın burnu bir hayli büyük çıktı. Dikkatli takipçileri, “Kesinlikle burnunu yaptırmalı” şeklindeki yorumlarıyla Subaşı’na tavsiyelerde bulundu.

İşte Şeyma Subaşı’nın o paylaşımı; 


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı