Şeyma Subaşı’nın Acun’a Attığı Mesaj YouTube Kanalı Reklamı İçin

Bircan Bali ve Ece Erken'in Beyaz TV ekranlarında sunduğu 'Söylemezsem Olmaz' programında, Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya attığı mesaj gündem oldu.

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın katıldığı bir programda telefondan video gösterdiği sırada Şeyma Subaşı’ndan gelen mesaj büyük olay yaratmıştı. Olayın etkileri hala magazin gündeminde yer almaya devam ederken bu durum YouTube kanalı için reklam olarak değerlendirildi ve Ece Erken ile Bircan Bali programda bu konuyu tartıştı.


Geçtiğimiz gün Ece Erken, Şeyma Subaşı için söylediği sözlerle gündem olurken konuyu bugün de programına taşıdı. Ece Erken, Şeyma Subaşı’nın konu ile yaptığı açıklamaları samimi bulduğunu belirtti ve en azında net olduğunu ve bu durumu saklamadığını dile getirerek “Alan memnun veren memnun.” dedi.

Kafesinde işlerin iyi gitmediği haberlerini de değerlendiren ikili, kafenin lokasyonunun iyi olduğunu fakat iş yapmadığı taktirde batacağını belirtti.

Daha sonra konu Şeyma Subaşı’nın YouTube kanalına geldi ve Bali ve Erken tarafından, Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’ya program sırasında attığı mesajın reklam olduğu belirtildi. Ece Erken durumu anlatırken programda editörlük yapan bir kişiden örnek verdi ve editörün kendisine, haberi yazarken izlenmenin 50 bin olduğunu söylediğini ve 5-10 dakika aradan sonra tekrar baktığında ise 80 bine çıktığını belirttiğini aktardı.


Daha sonra videonun 13 saatte 167 bin izlenmeye çıktığı da vurgulandı ve ikili tarafından bu mesajın reklam olduğu yeniden vurgulandı.

Ece Erken, Şeyma Subaşı’nın “Ortak bir çocuğumuz var evde kalmayacağım için otelin parasını tabi ki Acun veriyor.” diye düşündüğünü belirtti ve reklam niteliğinde değerlendirilen bu mesajın Şeyma için normal olduğunu belirtti.

“MELİSA AKSESUAR MI?”

Ece Erken’in bu sözünden sonra araya giren Bircan Bali ise, “Melisa bir aksesuar mı? Melisa varken Acun verecek parayı, Melisa olmayınca sevgilin verecek ya da sen vereceksin. Melisa varken tabi ki Acun verecek! Ben bu kafayı anlayamadım.” dedi.

“MAGAZİNİN GÖBEĞİNE BOMBAYI BIRAKIYORSUN NASIL YEMEYELİM?”

Bircan Bali daha sonra Şeyma Subaşı hakkında çıkan diğer haberlere de değindi ve bunlarla ilgili hiçbir açıklama yapmadığını belirterek, “Guido’su bitmedi, Acun’u bitmedi, nafakası bitmedi, velayeti bitmedi bir tek buna açıklama yaptı. Bu işe gel gel dedi biz de gitti, yedik. Yersin tabi malzeme ortada, magazin programı burası sen de magazinin göbeğine bombayı atıyorsun nasıl yemeyelim yani.” dedi.

Ece Erken geçtiğimiz gün yaptığı açıklamalara tekrardan değindi ve dediklerinin arkasında olduğunu belirterek, “Erkek arkadaşın hediye alır, sen ona alırsın, tatile gidersin o öder, sonra sen ödersin ama bu gücün olması lazım. Hem sevgilin varken Acun’un parası filan bu bana hoş görünmedi. Sözlerimin arkasındayım, bir çocuk yapıp da ömür boyu nafakaya bağlı kalacağımıza çalışalım ayaklarımız üzerinde duralım o nafakayı da vermeyince eyvallah diyebilelim.” dedi. Erken, Subaşı’nın hayatı boyunca Acun Ilıcalı’ya bağımlı olduğunu da söyledi ve bunun sebebini paraya bağlayarak, “Acun musluğu kesince ne olacak, Guido verecek mi ya da Guido ile kaldığı otellerin parasını kim ödüyor?” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı