Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl hastaneye kaldırıldı!

Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl, ayağını incitmesinin sonrasında hastaneye kaldırıldı. Son sağlık vaziyetini paylaştı.
Takip et
Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl hastaneye kaldırıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı’nın kız kardeşi Kübra Açıl’dan üzen haber geldi. Kısa bir müddet önce doğum yapan ve ikinci çocuğunu kucağına alan Açıl’ın ayağını incittiği ve bu sebeple hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Sol ayağının alçıya alınması sebebiyle bastonla yürüyen Açıl, fotoğrafını sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaştı.

Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl hastaneye kaldırıldı!

Açıl, öte yandan Instagram’ın hikaye bölümüne, “Ayak alçıda olsa da her zaman hazırım…. Eee nereye gidiyoruz?” diyerek yazdı.

Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl hastaneye kaldırıldı!

Açıl’a onlarca geçmiş olsun mesajı yağdı. Şeyma Subaşı, ablasına üzgün ve kalp emojisi gönderdi.

Kübra Açıl’ın ayağı bir sürede alçıda kalacak.

Peki, Kübra Açıl kimdir?: Şeyma Subaşı’nın ablası olarak bilinen Kübra Açıl, pilates eğitmenidir. Şeyma Subaşı’ya çok benzetilen Kübra Açıl’ın bir de Duru isminde bir kızı vardır.

İstanbul Üniversitesi BESYO mezunu olan Açıl, kamera önünde ve arkasında da görev almıştır. Yaşama pozitif bakan Kübra Açıl, pilatese başlamak isteyenlere de sosyal medyada ilham veriyor.

Kübra Açıl, bir müddet sosyal medya fenomeni kardeşi Şeyma Subaşı ile beraber aynı voleybol takımında oynadı. Hatta Şeyma Subaşı, ablasının pasörlüğünü yaptı. Abla-kardeş daha sonra voleybolu bıraktı.Kübra Açıl, spor muhabirliğine geçiş yaptıktan sonra kameranın hem önünde hem arkasında çalıştı; Kabiliyet Sizsiniz ve Survivor’da görev aldı.

Futbolcu eşi Merthan Açıl ile evliliğinden Duru isminde bir kızı olan Kübra Açıl, hamilelik sürecinde 95 kiloya kadar çıktı.

Pilatese başladıktan sonra formuna ulaşan Kübra Açıl, beraber çalıştığı eğitmen “Senden çok iyi eğitmen olur, eski sporcusun ve işe hakimsin” deyince, yaşamını değiştiren pilatesi meslek edinmeye sıcak baktı. Şuanda beş kadın öğretmenle beraber eğitmenlik yapıyor.

Kübra Açıl kaç yaşında olduğu bilinmiyor fakat Şeyma Subaşı’nın 30 yaşında olduğu düşünüldüğünde Kübra Açıl’ın 30 üstü yaşta olduğu ortaya çıkmaktadır. Kübra Açıl Samsunludur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.