Şeyma Subaşı’nın 1 Instagram Hikayesi 120 Bin TL

Acun Ilıcalı’yla yollarını ayıran ve İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı’nın Instagram kazancı, hikaye başı 120 bin TL.

Acun Ilıcalı ile ayrılık kararı alan Şeyma Subaşı aşk hayatına dolu dizgin devam ediyor.  İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açan Şeyba Subaşı’nın Instagram’dan kazandığı para ise duyanların dudaklarını uçuklatıyor.

ŞEYMA’NIN 1 INSTAGRAM HİKAYESİ PAYLAŞIMI, 120 BİN TL

Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı ile birlikte ülke kamuoyunda tanınmasıyla başlayan süreç, Subaşı’nı adeta bir fenomen haline getirdi. Var mısın Yok musun isimli yarışmaya katılan ve burada Acun Ilıcalı ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, fırtınalı bir evliliğin ardından Acun Ilıcalı ile yollarını ayırma kararı aldı.

Acun Ilıcalı ismiyle birlikte üne kavuşan Şeyma Subaşı, Instagram ve diğer sosyal medya mecraları sayesinde gündemde kalmaya devam ediyor. Ünlü ismin oyunculuk ve modellik yapmamasına rağmen dudak uçuklatan bir geliri var. Instagram’da reklam hikayesi olarak paylaştığı her paylaşım başına 120 bin TL kazandığı öğrenilen Subaşı’nın, Acun Ilıcalı’dan da her ay 125 bin TL nafaka aldığı biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı