Şeyma Subaşı’ndan Kitap İtirafı: Ben Yazmadım!

Yeni kitabının yankılarıyla sosyal medya üzerinde gündeme oturan Şeyma Subaşı, takipçileriyle başı derde girince yeni bir açıklama yapma ihtiyacı duydu.

Acun Ilıcalı ile yaşadığı beraberliği sonlandırdıktan sonra Guido Senia ile yaşadığı aşkı olay olan Şeyma Subaşı’nın şimdilerde çıkardığı ‘Sadece Şeyma’ kitabı ile başı dertte. 1,5 ay öncesinden çıkacağını duyurduğu kitabı öyle yorumlar aldı ki Subaşı kitabı çıkardığına neredeyse pişman oldu. Acımasız yorumların yapıldığı kitapta ilgi çeken ve komik bulunan bölümler sosyal medya kullanıcıları tarafından tiye alınıyor. Yorumlara dayanamayan Subaşı, sosyal medya hesabından takipçilerine seslendi.

“KİTABI BEN YAZMADIM”

Yaptığı her hareketi ile gündem olmayı başaran Şeyma Subaşı yeni çıkan kitabı ‘Sadece Şeyma’ kitabıyla magazin dünyasını meşgul etmeye devam ediyor. Kitabın görüntülerini sosyal medyada paylaşmasından kısa süre sonra eleştiri yağmuruna tutulan Subaşı, kitap ile ilgili Instagram hesabından açıklama yaptı. Subaşı, çektiği videolarda kitabı kendisinin yazmadığını, başarılı editörlere hayat hikayesini anlatıp editörlerin bu kitabı yazdığını ve kendisinin yazar ya da edebiyatçı olmadığını söyledi. Öyle ki eleştirilerden bunalan Subaşı kitabın yazılış amacını da “Sosyal medyadaki hesabım haftada 130-140 milyon kişi tarafından ziyaret ediliyor. Bizde bu nedenle kitabı çıkarmaya karar verdik.” sözleriyle açıklık getirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı