Şeyma Subaşı’dan İngilizce Kuran-ı Kerim paylaşımı!

Şeyma Subaşı, son paylaşımıyla gene isminden söz ettirdi. Son olarak Dubai’de tatil yapan ardından ise sevgilisiyle öpüştüğü anları Instagram hesabından paylaşarak olay oluşturan Şeyma Subaşı, bu sefer Kuran-ı Kerim paylaşımıyla gündem oldu.
Takip et
Şeyma Subaşı’dan İngilizce Kuran-ı Kerim paylaşımı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Instagram’ın en popüler adlarından biri olan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Dubai tatili sonrası dikkat çeken paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Dubai turundan bol bol paylaşım yapan Şeyma Subaşı, leopar desenli bir şalla başını örttüğü fotoğrafını “Yallah Şeyma” notuyla paylaşarak dikkatleri üstüne çeken isim ardından ise sevgilisiyle öpüştüğü anları paylaştı.

Şeyma Subaşı, gene dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ayrıldıktan sonra bir müddet sonra tekrar barışan Şeyma Subaşı, bu sefer Instagram’ın hikayeler kısmından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Kuran-ı Kerim’den bir sayfa paylaşan meşhur isim, bu sefer İngilizce olarak okuduğunu belirtti.

Şeyma Subaşı’dan İngilizce Kuran-ı Kerim paylaşımı!

Şeyma Subaşı, Kuran-ı Kerim’i hamile olduğu dönemde Türkçe olarak okuduğunu, esasında İngilizce okurken anlamakta zorluk çektiğini o yüzden sıklıkla Türkçe’sine baktığını dile getirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.