Şeyma Subaşı’dan eski sevgili için boynuz paylaşımı!

Attığı her adımla olay olan Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den olaylaı bir biçimde ayrılmıştı. Sonraki süreçte “Yaşadıklarımı anlatacak kelime yok” diyerek açıklama yapan Subaşı’ndan sonra Alsaloussi de bir açıklama yaptı. Alsaloussi’nin, “Şeyma’ya verdiğim kredi kartının ekstresine kadar her şey ortada” sözleri üstüne Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Subaşı’nın sözleri, Alsaloussi’ye gönderme olarak yorumlandı.
Takip et
Şeyma Subaşı’dan eski sevgili için boynuz paylaşımı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şeyma Subaşı ve eski Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi arasındaki sular durulmuyor. Geçtiğimiz gün konuşan Mısırlı Mohammed Alsaloussi, “Ben kimseye zarar vermedim. Bu dünyada çıkıp, ‘Meedo bana zarar verdi, kötü bir şey yaptı’ diyecek tek bir insan yok. Bu sebeple çok üzgünüm. Hatta daha da üzücü çünkü ilişkim bitti. Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim” ifadelerini kullandı.

“KREDİ KARTININ EKSTRESİNE KADAR HER ŞEY ORTADA”

Şeyma Subaşı’ya verdiği karttan yapılan harcamaların tamamının ortada olduğunu söyleyen Alsaloussi, “Mustafa’ya her şeyin, bütün takıların, harcamaların faturasını yolladım. Benim banka hesabımdan, Şeyma’ya verdiğim kredi kartının ekstresine kadar her şey onda. Şeyma’nın her ay ne kadar harcadığını ondan öğrenebilirsin” şeklinde konuştu.

GÖNDERME OLARAK YORUMLANDI

Mısırlı Alsaloussi’nin açıklamasının sonrasında Şeyma Subaşı cephesinden de bir atak geldi. Subaşı, sosyal medya hesabından uzun bir paylaşımda bulunarak, “Etrafınızda olup bitenlerin sizi üzmesine izin vermeyin” şeklinde konuştu.

Şeyma Subaşı’dan eski sevgili için boynuz paylaşımı!

“SİZİ ÖZGÜR KILAN ŞEYİN PEŞİNDEN GİDİN”

Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın hepsi şöyle:

“Korkuyu bırakın ve istediğiniz her şeyin peşinden gidin. Tekrardan düşmekten, tekrardan sevmekten, tekrardan hayal kurmaktan korkma. Kanatlarla doğdun. Yalnızca nasıl uçulacağını hatırlaman gerekiyor. İçgüdülerinize güvenin ve kendinize inanın bütün hayallerinizi gerçekleştirme kabiliyetine sahipsiniz. Etrafınızda olup bitenlerin sizi üzmesine izin vermeyin. Macerayı kovalayın, bilinmeyeni kucaklayın ve sizi özgür kılan şeyin peşinden gidin. Kendi sihrini saklamayı bırak cesur ol ve şiddetli ol. Seni neyin aydınlattığını ve neyin seni kaldırdığını bul. Kanatlarını bul, uçmayı denemeden ne kadar ileri gidebileceğini kesinlikle bilemezsin”

BOYNUZ İŞARETİ DE DİKKAT ÇEKTİ

Öbür yandan Subaşı’nın bir gün önce boynuz işareti yapması, sosyal medyada Alsaloussi tarafından aldatıldığın iması olarak yorumlandı.

Şeyma Subaşı’dan eski sevgili için boynuz paylaşımı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.