Şeyma Subaşı, Yeni Bir Başlangıç Yaptı

Şeyma Subaşı, doğanın içinde bulunan yeni evine taşındı. Kızı Melisa’yla fotoğrafını paylaşan Subaşı, takipçilerinden beğeni istedi.

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile ilişki yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, Instagram’daki paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Subaşı’nın son yaptığı ev paylaşımı, hayranları tarafından binlerce beğeni aldı. “Her beğeniyi bir hayırlı olsun olarak alıyorum.” diyen Şeyma Subaşı, takipçilerinden beğeni istedi.

ŞEYMA SUBAŞI’NIN YENİ EVİ CENNETTEN BİR KÖŞE GİBİ

Sevgilisi Guido Senia ile ayrıldıktan bir süre sonra barışan ve sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmaya devam eden Şeyma Subaşı, yeni taşındığı evinden paylaşımda bulundu. Kızı Melisa’yla çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaşan Şeyma Subaşı’na binlerce beğeni geldi.

Şeyma Subaşı  Instagram’daki paylaşımında  “Yeni ev, yeni başlangıçlar… Her beğeniyi bir ‘Hayırlı olsun’ olarak anlıyorum, herkese teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı, Yeni Bir Başlangıç Yaptı

Şeyma Subaşı Instagram’daki bir hikayesinde ise doğanın içindeki evinde, uyandığı bir anı paylaşarak “Doğaya uyanmak…” ifadesini kullandı.

Şeyma Subaşı, Yeni Bir Başlangıç Yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı